Domů Ostatní Výherkyně profi focení Zatím bez hodnocení.

Výherkyně profi focení Zatím bez hodnocení.

6

A je to tady, milé slečny! Před pár týdny se tu rozběhla soutěž, kde byl hlavní sponzor fotograf David Michalík (www.davidmichalik.cz) a co to pro Vás znamenalo? Pokud jste se zúčastnily a odpověděly na jednoduchou otázku prostřednictvím formuláře, mohly jste vyhrát profi focení v pražském ateliéru, seznámit se s tím, co takové focení obnáší a také jako hlavní cenu získat svoje fotografie, které určitě nebudou k zahození.

Mluvím v minulém čase, protože jsem před pár minutami vylosovala hlavní výherkyni a upřímně doufám, že z toho bude mít velkou radost, protože já sama měla radost už jen z toho, že Vám soutěž a výhru mohu nabídnout jako takovou odměnu za to, že sem pravidelně chodíte a čtete moje články, moc si toho vážím.

Správná odpověď na otázku kolik na stránkách pana Michalíka stojí nafocení svatby (pouze obřadu), byla 1.500 Kč a téměř všechny jste odpověděly správně!

Ale teď už k tomu nejočekávanějšímu. Hlavní vítězka, která si zkusí profi focení a domů si odnese svoje určitě překrásné a kvalitní fotky je dívka s e-mailem:

berramit@email.cz

Tímto jí moc gratuluji a Vám ostatním přeju štěstí do dalších soutěží (stále tu probíhá jedna o voňavé tkaničky) + určitě se zúčastněte blížící se dubnové giveaway.

Mějte se krásně

Mers

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.

Předchozí článekSexuálně přenosné HIV
Další článekOfina podle typu tvého obličeje + Fotogalerie
Je mi 22 let, pocházím a dodnes žiji v Kutné Hoře a až vystuduju, pravděpodobně Vám budu vyrábět nebo prodávat léky (můj studijní obor je farmacie). Moje pravé jméno je Lucie, ale na internetu mě můžete potkat pod nickem Mersmerize, na který jsem přišla asi před dvěma lety, díky mé oblíbené hře Final Fantasy. Blog na kterém se právě teď nacházíte jsem založila 14. listopadu 2010 a vznikl ze dvou důvodů. Ten první byl, že jsem se potřebovala ze všeho vypsat, informovat o tom, že tu taky jsem a druhý důvod byl pomoci ostatním mladým slečnám, které si s něčím nevědí rady. Nejsem všeznalá, nevím a nevyznám se ve všem, ale jsem učenlivá a ráda se dozvídám nové věci.

6 KOMENTÁŘE

  1. Výherkyni moc gratuluju. A mrzí mně, že jsem se nemohla zůčasnit. Protože bych se do Prahy nijak nedostala :(. Vonavé tkaničky mně potěšily protože můžu soutěžit. :) Mers si skvělá, že se tahle moc a moc snažíš. Jo a ještě moc dobré video. Aneta :)

Diskuze je uzavřena.