Výherkyně profi focení Zatím bez hodnocení.

A je to tady, milé slečny! Před pár týdny se tu rozběhla soutěž, kde byl hlavní sponzor fotograf David Michalík (www.davidmichalik.cz) a co to pro Vás znamenalo? Pokud jste se zúčastnily a odpověděly na jednoduchou otázku prostřednictvím formuláře, mohly jste vyhrát profi focení v pražském ateliéru, seznámit se s tím, co takové focení obnáší a také jako hlavní cenu získat svoje fotografie, které určitě nebudou k zahození.

Mluvím v minulém čase, protože jsem před pár minutami vylosovala hlavní výherkyni a upřímně doufám, že z toho bude mít velkou radost, protože já sama měla radost už jen z toho, že Vám soutěž a výhru mohu nabídnout jako takovou odměnu za to, že sem pravidelně chodíte a čtete moje články, moc si toho vážím.

Správná odpověď na otázku kolik na stránkách pana Michalíka stojí nafocení svatby (pouze obřadu), byla 1.500 Kč a téměř všechny jste odpověděly správně!

Ale teď už k tomu nejočekávanějšímu. Hlavní vítězka, která si zkusí profi focení a domů si odnese svoje určitě překrásné a kvalitní fotky je dívka s e-mailem:

berramit@email.cz

Tímto jí moc gratuluji a Vám ostatním přeju štěstí do dalších soutěží (stále tu probíhá jedna o voňavé tkaničky) + určitě se zúčastněte blížící se dubnové giveaway.

Mějte se krásně

Mers

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.

6 komentářů

  1. Výherkyni moc gratuluju. A mrzí mně, že jsem se nemohla zůčasnit. Protože bych se do Prahy nijak nedostala :(. Vonavé tkaničky mně potěšily protože můžu soutěžit. :) Mers si skvělá, že se tahle moc a moc snažíš. Jo a ještě moc dobré video. Aneta :)

  2. Páni! Děkuji, jsem z toho velmi, velmi překvapená!

  3. Strašně moc gratulujiiiii ;)

  4. Gratuluji výherkyni :)

Napsat komentář

Tvůj email nebude zveřejněn.Povinné pole jsou označeny *

*

TOPlist