Domů Ostatní Výherkyně soutěže o voňavé tkaničky!

Výherkyně soutěže o voňavé tkaničky!

17

Po pár týdnech od vyhlášení soutěže, přichází samotné vyhlášení vítězů, kteří mohli být tři. Soutěže se zúčastnilo neuvěřitelné množství slečen, asi hlavně kvůli tomu, že Vás tenhle nápad na voňavé tkaničky hodně zaujal a já se vůbec nedivím.

Správná odpověď na otázku kolik sladkých a slaných vůní tkaniček najdeš na e-shopu www.vonavetkanicky.cz, byla 19 sladkých a 6 slaných. V rychlosti připomínám, že hlavní výhra byla jeden pár voňavých tkaniček podle svého výběru, kosmetická taštička, voňavé samolepky a elektronické knihy. Druhá výhra byla opět pár tkaniček, samolepky a elektronické knihy a v pořadí třetí výhra – voňavé samolepky a elektronické knihy.

A kdo že to nakonec vyhrál?

1. cena

terezkaplecita@seznam.cz

2. cena

kristynavachalova@seznam.cz

3. cena

nikolaausbergerova@seznam.cz

Výherkyním moc gratuluji a Vám ostatním přeju štěstí pro příští soutěže a giveaway!

Mers

Předchozí článekVýrazné naušnice
Další článekPojďte cvičit s Jillian
Mersmerize
Je mi 22 let, pocházím a dodnes žiji v Kutné Hoře a až vystuduju, pravděpodobně Vám budu vyrábět nebo prodávat léky (můj studijní obor je farmacie). Moje pravé jméno je Lucie, ale na internetu mě můžete potkat pod nickem Mersmerize, na který jsem přišla asi před dvěma lety, díky mé oblíbené hře Final Fantasy. Blog na kterém se právě teď nacházíte jsem založila 14. listopadu 2010 a vznikl ze dvou důvodů. Ten první byl, že jsem se potřebovala ze všeho vypsat, informovat o tom, že tu taky jsem a druhý důvod byl pomoci ostatním mladým slečnám, které si s něčím nevědí rady. Nejsem všeznalá, nevím a nevyznám se ve všem, ale jsem učenlivá a ráda se dozvídám nové věci.

17 KOMENTÁŘE

  • Myslíš jaké tituly nebo co to vůbec znamená? Můžeš se podívat třeba tady: http://www.jaknamodeling.cz/ – přes mobilní platbu jí obdržíš e-mailem v klasickém dokumentu a můžeš číst:)

 1. Mers, ta kosmetická taštička je úžasná myslíš, že se dá někde sehnat ?, jinak skvělá soutěž :) a úpřímně bych bez tvýho blogu ani nevěděla,že se vyráběj voňavý tkaničky :) :D opravdu ti tvůj blog musím pochválit sem ráda, že jsem na něj narazila :)

  • Ahoj, už se tady na to někdo ptal, co jsem pochytila, tak ta taštička je doplňkové zboží ke tkaničkách a zatím se nedá (krom zmíněného e-shopu při koupi tkaniček) sehnat. Prý ale kdyby o ní byl velký zájem, tak jí uvedou i jako normálně prodávané zboží:)

 2. Myslela jsem co to vůbec znamená. Ale myslím, že už to chápu ;-D A oni to jakoby už dostanou zaplacený, nebo jak? :)

 3. Gratuluju všem vyherkiním!!!!! A já jako vždy nevyhrála!!!! tak možná příště :DDDDD

 4. ahoj
  chtěla bych se zeptat vůni tkaniček kerou budu chtít ti mám také poslat na e-mail ??

 5. Ahoj, prosim tě, kdyby měli ty tkaničky přijít… Ještě mi nic nepřišlo :/ :)

  • Ahoj, já výhru neodesílám, odesílá jí e-shop s tkaničkami. Psali mi, že je budou odesílat po Velikonocích, tedy už bys je měla mít doma. Pokud ti nepřijdou do středy, tak mi napiš na mail a já zkontaktuji e-shop.

Diskuze je uzavřena.