Vzpomínky na střední Zatím bez hodnocení.

Když jsem prováděla ten strašný Vánoční úklid, který tak hrozně moc nenávidím, narazila jsem na spoustu fotek – těch z dětství a nakonec i ze střední – z maturiťáku, které jsem si nechala vyvolat a i při úklidu v počítači jsem narazila na prvák, druhák a třeťák a jestli chcete naprostou pravdu: Střední mi docela chybí. Ne že bych teď nebyla spokojená, jsem spokojená – chodím na svou vytouženou školu, mám skvělého přítele a dalo by se říct, že je všechno tak, jak být má, ale střední škola byla střední škola a na tu se zapomenout nedá.

Byly jsme třída plná holek – ani jediný kluk a občas to byl boj, ale na druhou stranu, možná to bylo lepší. Hádaly jsme se a nikdy se neshodly, ale co jsem tak slyšela – na všech školách je to stejný, bez rozdílu jestli tam kluci jsou nebo ne. I když jsem se se spoustou dívek nebavila a raději jsem se jim vyhýbala, protože buď byly tak hloupé až to bolelo, nebo mi prostě jen povahově nesedly, měla jsem tam pár kamarádek a to bylo fajn.

Střední mi vzala, ale hlavně dala spoustu věcí. Tam jsem se seznámila s Tomášem a od třeťáku už jsem ho nepustila – i to je na tom to dobré. Na střední zažijete pravděpodobně první velkou lásku, ať už úspěšnou nebo bolestivou. Ale všechno zlé je pro něco dobré:) I když prvák byl boj, nerada jsem se seznamovala s novými lidmi, čtvrťák bylo pravděpodobně nejpohodovější období mého života, i přes ty hrozný nervy na maturitu, vybrání správných maturitních šatů apod.

Možná pro zasmátí a odreagování Vám nabízím pár mých foteček – některé starší, některé novější:)

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.

12 komentářů

 1. Fajné fotky, byla jsi dost hubená :)

 2. Barbara Charlotte

  WOW, skvělý fotky! :)

 3. Ahoj, kde jste měli ten maturitní ples? :)) Je mi to tam povědomé…

 4. Ahoj:) Mohla bych se zeptat na jakou střední školu si chodila?:) A bylo těžký seznamování se s holkama? Protože du příští rok na novou školu kde nikoho nebudu znát a tady na základce jsem zvyklá mít spoustu kamarádů,tak mám dost nervy a bojím se:/ .Děkuju za odpověd a krásné fotky mimochodem ;):)

  • Mersmerize

   Ahoj, chodila jsem na SOŠ se zdravotně – sociálním zaměřením. Seznamování bylo docela v pohodě. Pamatuju si na svůj první den, kdy jsem přišla do třídy jako první a čekala kdo přijde (nikoho jsem neznala) a pak přišly tři holky, které mě pozdravily, představily se a začaly jsme se tak trošku oťukávat. Nejdřív jsem seděla sama, potom si ke mě přisedla jedna spolužačka, která byla moc fajn.

   I když jsme se často celkově s holkama hádaly a s někým jsem si vůbec nerozuměla, tak to ušlo, nic hrozného:)

  • Přeju ti pěkné seznamování Terko =) :)) =))))))) :-)
   PS:milju smajlíky :-) =) =) :)))

 5. Měla jsi krásné šaty na maturitním plese. Takové jemné.

 6. úplná princezna v těch šatech! :) si strašně moc krásná :)

 7. Fotky jsou skvělé..:) Je super jak vám vtah s Tomem vydržel.. Od třeťáku až doteď a věřím, že vám to ještě dloouho vydrží – tím přeji hodně štěstí..:)
  Už se těším na září, kdy už i já půjdu na střední školu..:)

Napsat komentář

Tvůj email nebude zveřejněn.Povinné pole jsou označeny *

*

TOPlist