Domů Rodina & Škola Moje zápisky Vzpomínky na střední Zatím bez hodnocení.

Vzpomínky na střední Zatím bez hodnocení.

12

Když jsem prováděla ten strašný Vánoční úklid, který tak hrozně moc nenávidím, narazila jsem na spoustu fotek – těch z dětství a nakonec i ze střední – z maturiťáku, které jsem si nechala vyvolat a i při úklidu v počítači jsem narazila na prvák, druhák a třeťák a jestli chcete naprostou pravdu: Střední mi docela chybí. Ne že bych teď nebyla spokojená, jsem spokojená – chodím na svou vytouženou školu, mám skvělého přítele a dalo by se říct, že je všechno tak, jak být má, ale střední škola byla střední škola a na tu se zapomenout nedá.

Byly jsme třída plná holek – ani jediný kluk a občas to byl boj, ale na druhou stranu, možná to bylo lepší. Hádaly jsme se a nikdy se neshodly, ale co jsem tak slyšela – na všech školách je to stejný, bez rozdílu jestli tam kluci jsou nebo ne. I když jsem se se spoustou dívek nebavila a raději jsem se jim vyhýbala, protože buď byly tak hloupé až to bolelo, nebo mi prostě jen povahově nesedly, měla jsem tam pár kamarádek a to bylo fajn.

Střední mi vzala, ale hlavně dala spoustu věcí. Tam jsem se seznámila s Tomášem a od třeťáku už jsem ho nepustila – i to je na tom to dobré. Na střední zažijete pravděpodobně první velkou lásku, ať už úspěšnou nebo bolestivou. Ale všechno zlé je pro něco dobré:) I když prvák byl boj, nerada jsem se seznamovala s novými lidmi, čtvrťák bylo pravděpodobně nejpohodovější období mého života, i přes ty hrozný nervy na maturitu, vybrání správných maturitních šatů apod.

Možná pro zasmátí a odreagování Vám nabízím pár mých foteček – některé starší, některé novější:)

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.

Předchozí článekTřepí se ti nehty? Zbav se toho!
Další článekCik-Cak vlnky + (foto)návod
Je mi 22 let, pocházím a dodnes žiji v Kutné Hoře a až vystuduju, pravděpodobně Vám budu vyrábět nebo prodávat léky (můj studijní obor je farmacie). Moje pravé jméno je Lucie, ale na internetu mě můžete potkat pod nickem Mersmerize, na který jsem přišla asi před dvěma lety, díky mé oblíbené hře Final Fantasy. Blog na kterém se právě teď nacházíte jsem založila 14. listopadu 2010 a vznikl ze dvou důvodů. Ten první byl, že jsem se potřebovala ze všeho vypsat, informovat o tom, že tu taky jsem a druhý důvod byl pomoci ostatním mladým slečnám, které si s něčím nevědí rady. Nejsem všeznalá, nevím a nevyznám se ve všem, ale jsem učenlivá a ráda se dozvídám nové věci.

12 KOMENTÁŘE

 1. Ahoj, kde jste měli ten maturitní ples? :)) Je mi to tam povědomé…

 2. Ahoj:) Mohla bych se zeptat na jakou střední školu si chodila?:) A bylo těžký seznamování se s holkama? Protože du příští rok na novou školu kde nikoho nebudu znát a tady na základce jsem zvyklá mít spoustu kamarádů,tak mám dost nervy a bojím se:/ .Děkuju za odpověd a krásné fotky mimochodem ;):)

  • Ahoj, chodila jsem na SOŠ se zdravotně – sociálním zaměřením. Seznamování bylo docela v pohodě. Pamatuju si na svůj první den, kdy jsem přišla do třídy jako první a čekala kdo přijde (nikoho jsem neznala) a pak přišly tři holky, které mě pozdravily, představily se a začaly jsme se tak trošku oťukávat. Nejdřív jsem seděla sama, potom si ke mě přisedla jedna spolužačka, která byla moc fajn.

   I když jsme se často celkově s holkama hádaly a s někým jsem si vůbec nerozuměla, tak to ušlo, nic hrozného:)

  • Přeju ti pěkné seznamování Terko =) :)) =))))))) :-)
   PS:milju smajlíky :-) =) =) :)))

 3. Fotky jsou skvělé..:) Je super jak vám vtah s Tomem vydržel.. Od třeťáku až doteď a věřím, že vám to ještě dloouho vydrží – tím přeji hodně štěstí..:)
  Už se těším na září, kdy už i já půjdu na střední školu..:)

Diskuze je uzavřena.