Zábavní park BRuNO – ideální místo na oslavu narozenin! Zatím bez hodnocení.

Připadají ti rodinné oslavy narozenin doma v obýváku nudné? Letos je ten pravý čas na změnu! Ať už máš malé dítě, nebo třeba mladšího sourozence, mám pro tebe skvělý tip na místo, kde si společně užijete spoustu zábavy i dobrého jídla! A spolehni se, že letošní narozeninová párty se ti vryje do paměti.

40 atrakcí pro malé i velké

Zapomeň na stres s všemožným zařizováním a vymýšlením narozeninového programu. Ušetříš si čas s nákupy a s přípravou občerstvení… A co je nejlepší? Po oslavě odpadne i nepříjemný úklid :-) O vše se tu postarají!

Narozeninová oslava je jen jednou do roka, tak proč ji trávit s mísou křupek na gauči? Tam určitě nezažiješ nic převratného. Vyraz raději s celou rodinou do BRuNO family parku, okusit pořádnou dávku atrakcí! Mezi ně patří třeba lezecká stěna boulderovka.  Dráťák ti zase otevře nezapomenutelný výhled, ze kterého se ti zamotá hlava. Mít přímo pod nohama výšku dvou pater je samo o sobě zážitkem. Pokud ti to stále nestačí, užij si vyhlídku na celé Brno z pohledu dvaadvaceti metrů v Čapím oku. Na skleněné podlaze budeš mít pocit, že doslova letíš vzduchem. Že tě víc láká autodrom? Zábavní park BRuNO ti dá možnost si maximálně užít pořádnou jízdu!

Park je ideálním místem i na trávení deštivého odpoledne. Atrakce na počasí nekoukají a otevřené jsou pořád.

BRuNO

K narozeninové oslavě patří i dobré jídlo

Po zdolání všech atrakcích a prozkoumání celého 14 patrového herního labyrintu, určitě pořádně vyhládne. Domů se však nebude chtít nikomu, na to vem jed. Čím ale takové odpoledne stylově završit? Jak jinak než něčím dobrým na zub. Nová restaurace Brno – Slatina je Restaurace Hnízdo. Nabízí kulinářský zážitek pro všechny mlsouny. Ať už jsi milovnicí těstovin, pizzy, nebo tě zrovna zláká nějaký ten sladký dortík – žádný problém. Tady si jistě přijdeš na své. Po takové párty je potřeba doplnit energii!

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.

TOPlist