Zase o rok starší Zatím bez hodnocení.

Je divný pocit překročit dvacítku, popravdě: Dvacet mi zní mnohem lépe. Rozhodla jsem se, že až se mě někdo zeptá, kolik mi je, odpovím dvacet (mám v plánu odpovídat takhle ještě deset let, ve třiceti to usmlouvám na dvacet pět;)). Ale z narozenin mám opravdu radost a hlavně z přání a dárků. Těch bylo doopravdy hodně.

Od svého milovaného tatínka jsem dostala nové džíny, boty a svetr z Orsay. Samozřejmě všechno jsem si musela předem vybrat, protože on sám by to asi netrefil (stará škola), ale musím uznat, že byl zlatý, když se mnou těch pár hodin po obchoďácích chodil a abych mu nevzala všechny zásluhy – ty boty byly jeho nápad, já sama bych si jich asi ani nevšimla.

Od mamky a tety jsem dostala hru Toy Story 3 na Playstation a jsem z ní hrozně šťastná. Toy Story je můj oblíbený film a klidně si říkejte, že je to pro děti, já ho prostě miluju. Knížku od Garth Nixe, na kterou stále nemám názor, protože jsem se zatím dostala asi na padesátou stranu, ale mám přečtený první díl a i když to není zrovna můj styl knížek, čte se to moc pěkně (byla mi předána se slovy, že nevěděli co koupit, protože Stephen King nevydal žádnou novou knížku).

A samozřejmě spoustu kytiček, pár růží, bonboniéry a další blbůstky. I když jsem dnešek nemohla strávit s přítelem (kterého narozeniny zrovna moc neberou) a půlku dne jsem strávila ve škole, byl to fajn den a těším se zase za rok (stále dvacet!). Vyfotila jsem vám pár dárečků, abyste měli představu.

Mějte se krásně

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.

9 komentářů

  1. Ty botky nemají chybu! Super vkus :)

  2. Ty boty jsou úžasné :))

  3. jů ty boty a svetr jsou úžasný! úplně je na Tobě vidím, určitě Ti moc sluší :)

  4. Ty boty a ten svetr…♥

  5. tak dodatečně vše nej)

  6. Ty botky jsou boží :D.

  7. Opožděně ale i tak všechno nejlepšíí Mers :)*. Dárečky máš krásné hlavně ty botky, taky by se mi líbili ale s moji vyskou bych si na ne netroufla . Btw: Krásné Vánoce!

  8. Ahoj ty boty jsou strašně krásný, moc dobrá volba.

  9. Mers, tím tvým „věkovým“přístupem mi připomínáš Chůvu Fajn! :) Ale je to krásné mít „stále 20“ :)

Napsat komentář

Tvůj email nebude zveřejněn.Povinné pole jsou označeny *

*

TOPlist