Zelené líčení + (foto)návod 4.9/5 (10)

Protože jsem před pár dny vyrazila do obchodů a dokoupila pár kusů oblečení na léto, musela jsem se nechat inspirovat i make-upem, protože sice zelená není má oblíbená barva, ale našla jsem jedny krásné šaty, ke kterým se tohle líčení skvěle hodí a doufám, že Vám poslouží stejně jako mě. Ono sice podle mě je totiž tohle zelenkavé líčení poměrně letní, ale spíš bych ho viděla na ty méně teplé letní dny, protože v těch hrozných vedrech je dávat si stíny a vrstvu make-upu pro většinu skoro sebevražda, což naprosto chápu.

Na líčení jsem použila paletu 120 očních stínů, konkrétně tři zelené odstíny. První velice světlý (skoro až žluto-zelený), druhý poměrně zářivý – sytě zelený a třetí do tmava. Pokud vlastníš pouze jeden světlý odstín zelené, můžeš ho postupně míchat s černou a vytvářet si tmavší barvičky.

Krok 1

Do vnitřního koutku oka a do jeho první třetiny jsem aplikovala světle zelený stín

Krok 2

Od něj jsem postupně nanášela střední odstín zelené, až k vnějšímu koutku…

Krok 3

… který jsem poté překryla tmavě zelenou. Takto vystínové líčení působí mnohem propracovaněji a slušivěji než kdybys zvolila pouze jednu totožnou barvu.

Krok 4

V dalším kroku přichází na řadu černá linka na horním víčku. Nemusí být co nejtenčí nebo neviditelná, správě by ale u vnitřního koutku měla být nejtenčí a ve vnějším oku nejvýraznější. Pokud si vnějším tvarem nejsi jistá a lépe se ti zachází s černou oční tužkou než s tekutými linkami, můžeš si tvar nejdříve předkreslit.

Krok 5

Na dolní víčko jsem použila střední odstín zelené

Krok 6

A teď stačí už jen řasenka a líčení je hotové!

9dalsi   OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.

11 komentářů

  1. Vypadá to moc pěkně. :)

  2. Krásný

  3. Super!zelená je moje nejoblíbenější barva!moc si mě tínto líčením potěšila :) A myslím si,že ti toto líčení velmi sluší :)

  4. jsi krásná Mers!

  5. Mers jaké používáš oční linky? :)

  6. Jsi hrozně krásná!:O
    Máš to krásně nafocený a sladěný))

  7. No jo, hezký jako vždycky:)

  8. Velmi hezké ;)!

TOPlist