Domů Krása & Péče (Foto)návody Zelené líčení + (foto)návod ...

Zelené líčení + (foto)návod 4.9/5 (10)

11

Protože jsem před pár dny vyrazila do obchodů a dokoupila pár kusů oblečení na léto, musela jsem se nechat inspirovat i make-upem, protože sice zelená není má oblíbená barva, ale našla jsem jedny krásné šaty, ke kterým se tohle líčení skvěle hodí a doufám, že Vám poslouží stejně jako mě. Ono sice podle mě je totiž tohle zelenkavé líčení poměrně letní, ale spíš bych ho viděla na ty méně teplé letní dny, protože v těch hrozných vedrech je dávat si stíny a vrstvu make-upu pro většinu skoro sebevražda, což naprosto chápu.

Na líčení jsem použila paletu 120 očních stínů, konkrétně tři zelené odstíny. První velice světlý (skoro až žluto-zelený), druhý poměrně zářivý – sytě zelený a třetí do tmava. Pokud vlastníš pouze jeden světlý odstín zelené, můžeš ho postupně míchat s černou a vytvářet si tmavší barvičky.

Krok 1

Do vnitřního koutku oka a do jeho první třetiny jsem aplikovala světle zelený stín

Krok 2

Od něj jsem postupně nanášela střední odstín zelené, až k vnějšímu koutku…

Krok 3

… který jsem poté překryla tmavě zelenou. Takto vystínové líčení působí mnohem propracovaněji a slušivěji než kdybys zvolila pouze jednu totožnou barvu.

Krok 4

V dalším kroku přichází na řadu černá linka na horním víčku. Nemusí být co nejtenčí nebo neviditelná, správě by ale u vnitřního koutku měla být nejtenčí a ve vnějším oku nejvýraznější. Pokud si vnějším tvarem nejsi jistá a lépe se ti zachází s černou oční tužkou než s tekutými linkami, můžeš si tvar nejdříve předkreslit.

Krok 5

Na dolní víčko jsem použila střední odstín zelené

Krok 6

A teď stačí už jen řasenka a líčení je hotové!

9dalsi   OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.

Předchozí článekCo pít v horkých dnech?
Další článekBalea: Šampon s kokosem
Je mi 22 let, pocházím a dodnes žiji v Kutné Hoře a až vystuduju, pravděpodobně Vám budu vyrábět nebo prodávat léky (můj studijní obor je farmacie). Moje pravé jméno je Lucie, ale na internetu mě můžete potkat pod nickem Mersmerize, na který jsem přišla asi před dvěma lety, díky mé oblíbené hře Final Fantasy. Blog na kterém se právě teď nacházíte jsem založila 14. listopadu 2010 a vznikl ze dvou důvodů. Ten první byl, že jsem se potřebovala ze všeho vypsat, informovat o tom, že tu taky jsem a druhý důvod byl pomoci ostatním mladým slečnám, které si s něčím nevědí rady. Nejsem všeznalá, nevím a nevyznám se ve všem, ale jsem učenlivá a ráda se dozvídám nové věci.

11 KOMENTÁŘE

  1. Super!zelená je moje nejoblíbenější barva!moc si mě tínto líčením potěšila :) A myslím si,že ti toto líčení velmi sluší :)

Diskuze je uzavřena.