Domů Krása & Péče Zubař-nic strašného ...

Zubař-nic strašného 5/5 (19)

2

Plno lidí se bojí zubařů a já byla mezi nimi. Ale teď, když vím, že můj přítel chce být gynekologem nebo zubařem, tak jsem víc v klidu. Spíš chce být zubař (já bych mu nedovolila koukat se na tolik nahých žen a dívek).

Bylo by to dobrý, protože, kdyby jsme měli děti, tak by měly zubaře zadarmo. Nebudu kecat o sobě a jdu k článku.

Snad každé dítě má strach ze zubaře. A i ty starší. Ale zubař je doktor (pro zuby). K normálnímu doktorovi se taky nebojíš jít.

Proč se tak bojíme?

Každý má jiné citlivé místo, ale každý má i druhé, které mají všichni společné. Je to oblast pusy (rty, zuby, dásně). A tam je to obzvlášť citlivé. Bolí to hodně. A když si zlomíš druhý zub, kdo ti ho spraví? Zubař.

I když se jich bojíme, tak nám můžou pomoc v různých situacích. Třeba když si zlomíš zub a jdeš k zubaři, není to zrovna levné. Je to hodně drahé.

A teď se nebojím zubařů. Ale bojím se, jestli nebude jeho sestřička hezčí než já. Trochu iracionální… Já si ho hlídám jako oko v hlavě. Když vidí sexy holku, tak ho ihned odtáhnu.

A zpět k tématu. Moje sestra má rovnátka už půl roku. To je další část: rovnátka. Některým klukům se líbí a nějakým ne. Má to i výhody a nevýhody:

Nevýhody:

Tentokrát začínám nevýhodami.

  • Občas bolí
  • Některé jsou nevkusné
  • Musíš si je pravidelně čistit
  • Musíš jezdit k zubaři furt (více méně)

Výhody:

  • Můžou být i hezké
  • Vypadáš v nich roztomile

No, nevýhod je víc než výhod. Jestli tě zajímá něco o rovnátkách, tak si pusť video:

Problémy lidí s rovnátky|Natyla

Co říct na závěr? Asi, že nemá smysl se bát zubařů, stejně k němu jednou musíš. Prostě to překousni a řekni si: ,,Tu bolest chvilku vydržím.“ A jaký je tvůj názor na zubaře? Bojíš se jich?

Čauky

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.

Předchozí článekMůj deník III
Další článekMůj deník IV
Ahoj. Jmenuju se Linda Buchnerová. Je mi 17, vlastně 16, ale narozky mám zítra (26.6) a ráda říkám, že je mi 17 let. Mám ráda make-up, vaření, účesy, atd... Mám mladší sestru (12 let) Sofii a mladšího bratra (4 roky) Dana. Mám přítele. Na tomto blogu jsem četla, a pak jsem se přidala k blogerkám. Splněný sen. Doufám, že se vám mé články budou líbit.?Kamarádi mi říkají Emoji-girl. Miluju smajlíky. Můžete mi tak psát(říkat). Čauky

2 KOMENTÁŘE

  1. Já mám jít na rovnátka, aby mi je dali. Já nevím, jaký si vybrat. Jak si vybrat rovnátka?

Diskuze je uzavřena.