Domů Rodina & Škola Moje zápisky Můj deník III

Můj deník III

6

Dnes je 17.7.2018 a je tu zase deník. Musím říct, že moje deníky jsou u vás velice oblíbené.

Teď jsme v Chorvatsku. V mém minulém deníku jsem napsala, že můj přítel kouří. A teď asi taky kouří. Vždycky, když nejsem doma, tak určitě kouří.

Včera večer jsem šla s jednou holkou, která je chorvatka do baru. Jmenuje se Danísa. Nebo Denísa. Nevím. No, šly jsme do baru. Jí se tam líbil jeden kluk, tak se s ním začala bavit. Seděla jsem tam na baru sama…. A potkala jsem holku, co je tam taky na dovolené. Je z Česka a jmenuje se Vendy. Je jí 16 let. Začaly jsme se bavit a ukázalo se, že ona bydlí ve stejným městě jako já. Půjde na kadeřnici. Třeba si otevřeme kadeřnictví.

Z jiného soudku. Moje sestra mě furt (non-stop) otravuje, že chce být blogerka. Čekám na odpověď z redakce. A blahopřeji Adéle. A víte, že je blogerkou díky mně?

A mám tajnou ctitelku. Furt mi píše: Jak se máš? Jaká je tvoje adresa? A tak. Otravuje mě a furt mi nenapíše, proč mi píše. Takže to je dost blbý. Nebudu zveřejňovat její jméno. Čte každý můj článek a říká si Fanoušek Lindy 345 (to číslo nevím přesně).

Brzy vyjde fotonávod s FOTKAMI. Bude o tom, jak si vyrobit mega letní trička z jednoho trička. Musíte si počkat. Ale musíte mít konkrétní triko.

Takže, na mailu se mě ptáte na dost intimní otázku. Nebudu na ni odpovídat 100krát, tak na ni odpovím jednou teď. Otázka: Co ty a antikoncepce? Bereš dobrou anti? Nemůže to selhat? A tak dál…

Beru dobrou antikoncepci. Selhat mi asi nemůže. Je 99% spolehlivá. Selže jen když je zkažená. Zkazí se za rok. Tuhle už mám tak 8 měsíců. Měla bych si koupit novou.

Na závěr mi asi nezbývá nic jiného než vám říct:

Čauky

Předchozí článekJaká jídla jsou zdravá a která ne? Možná vás překvapím!
Další článekZubař-nic strašného
Linda
Ahoj. Jmenuju se Linda Buchnerová. Je mi 17, vlastně 16, ale narozky mám zítra (26.6) a ráda říkám, že je mi 17 let. Mám ráda make-up, vaření, účesy, atd... Mám mladší sestru (12 let) Sofii a mladšího bratra (4 roky) Dana. Mám přítele. Na tomto blogu jsem četla, a pak jsem se přidala k blogerkám. Splněný sen. Doufám, že se vám mé články budou líbit.?Kamarádi mi říkají Emoji-girl. Miluju smajlíky. Můžete mi tak psát(říkat). Čauky

6 KOMENTÁŘE

  1. Zmínila se o mě!! OMG!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Diskuze je uzavřena.