Domů Sex & vztahy Kamarádky BFF!!! aneb umíš být nejlepší kámoška? ...

BFF!!! aneb umíš být nejlepší kámoška? 4.69/5 (13)

1

BFF! také tuto zkratku s tvou kámoškou často používáte? Jakou má hloubku? Nebo ještě lépe víš, co obnáší být nejlepší kamarádkou? Napsala jsem ti pár bodů, podle kterých poznáš, jak to s pojmem BFF máš zrovna ty : )

Být nejlepší kámoškou, to není jen tak….

Být nejlepší kamarádkou to není jen tak, víš to? Být nejlepší kámoškou znamená nejen ze vztahu brát, ale i dávat. Víš, jaké povinnosti máš jako nejlepší kamarádka?

  • musíš umět naslouchat – když se s tvou nejlepší kamarádkou rozejde kluk, jsi nejspíš první, kdo se to dozví. V tento okamžik pro tebe nastává náročné období, protože jako nejlepší kamarádka musíš svou kamarádku poslouchat a utěšovat. Třebaže budeš několik dní a týdnů poslouchat jedno a to samé, vadit ti to nebude, protože jste BFF!
  • na kamarádku si vždy uděláš čas – když s tebou bude chtít tvá nejlepší kamarádka něco probrat, čas si vždycky uděláš a je jedno, jestli požádá o schůzku přes den nebo ti zavolá ve dvě v noci…je to zkrátka důležité! Stejně tak bys neměla zapomenout na dárek pro bff k jejím narozeninám.
  • umíš pochválit, ale i zkritizovat! – je hezké, že své kamarádce pochválíš nové náušnice nebo sestřih vlasů, nejlepší kamarádka však umí i kritizovat. A proto nebude od  věci, když své best friend řekneš, že pestře zelená barva vlasů je vážně úlet!
  • říkáš vždy pravdu a to i když je bolestivá – pravda a nic než pravda, to je v přátelství velmi důležité. A říkat se musí i přesto, že bolí. Proto když načapáš kluka své nejlepší kamarádky s jinou, rozhodně bys měla být první, kdo jí to řekne…i když tě za to může chvíli nenávidět.
  • své kamarádky se vždy zastaneš – když je třeba, své nejlepší kamarádky se zastaneš. To však neznamená, že bys na věc nemohla mít jiný názor.
  • chápeš i její soukromí a její volbu – víš, že nejlepší kamarádky nemusí být jen non-stop spolu? Samozřejmě! A proto pochopíš a budeš tolerovat, že si tvá nej kámoška našla kluka a chce trávit více času s ním.
  • nezávidíš, ale přeješ! – to je jasné, když své kamarádce závidíš, je něco špatně. Získala kluka, po kterém jste pokukovaly obě? Tak jí to přej! A tady se dočteš, jak se zachovat, když tě kámoška zradí.

Být nejlepší kamarádkou znamená mít i své názory a postoje! 

Nejlepší kamarádství však musí být oboustranné. Pokud máš pocit, že ti tvá kamarádka neopětuje to, co jí dáváš ty, promluv si  s ní. Být nejlepší kamarádkou totiž neznamená jít slepě za tím, co tvá kámoška říká. Znamená to mít i své názory a postoje. Protože ačkoliv vás spojuje silné pouto přátelství, jste každá zvlášť originál a osobnost!

A co ty, máš svojí BFF?

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.

1 komentář

  1. moje kamarádka musí mít jen bff a nebo bf jinak normalni kamarádky nemá

Diskuze je uzavřena.