Domů Krása & Péče Depilace laserem nebo IPL? Zatím bez hodnocení.

Depilace laserem nebo IPL? Zatím bez hodnocení.

0

Holky nevím jak vy, ale já jsem se rozhodla s nevzhlednými chloupky bojovat už teď. Na doporučení mé kamarádky jsem navštívila laserové centrum u nás v Plzni a zbavila jsem se chloupků nad horním rtem i v podpaží. Trvalá laserová depilace mi přijde jako vynikající investice pro slunné letní dny, a proto jestli si také chcete užít léta, aniž byste do rukou vzaly žiletku, je ten nejvyšší čas!

Na depilaci ke kosmetičce, nebo k lékaři?

Pokud se alespoň maličko orientujete ve světě kosmetických zákroků, jistě víte, že neodborných a nespecializovaných kosmetických center je všude habaděj. Kosmetičky však používají místo kvalitního laseru takzvané intensivní pulsní světlo (IPL). A s tím jednoduše nelze dosáhnout srovnatelných výsledků. Pokud tedy chcete investovat do trvalého odstranění chloupků své úspory, a nechcete je jen tak vyhazovat oknem, doporučuji spoléhat se na opravdové odborníky. Velkým plusem laserového centra, kam jsem na zákroky docházela, je skutečnost, že v něm pracuje profesionální tým lékařů. To mi dodávalo důvěru a nezklamala jsem se. Lasery mají moderní a bezpečné a celý zákrok je vlastně příjemný a bezbolestný.  Pro zajímavost shlédněte video níže, ať víte přesněji, jak zákrok probíhá:

Laser, který si poradí se světlými i tmavými chloupky

Laserová depilace je stále oblíbenějším a poptávanějším zákrokem všech, kteří se chtějí nadobro zbavit tmavých nevzhledných chloupků. Ty by měly mít před zákrokem ideálně délku 1-2 milimetry. Nově se lze touto metodou zbavit i světlejších chloupků – počítejte ale s tím, že pro úplný efekt je zapotřebí zákrok několikrát opakovat. Dobrou zprávou je, že je laserová depilace bezbolestná, a proto v tomto případě nemusíte pro krásu trpět :-).  Ihned po zákroku je sice ošetřované místo maličko narůžovělé, ale po několika hodinách jsem ani nepoznala, že jsem na depilaci byla.

Pokud chcete udělat se svými chloupky krátký proces jako já, navštivte salon VS LASERA v  Plzni. Depilace laserem vás zbaví toho strašného pocitu ze zarůstajících chloupků a konečně si užijete léto naplno! Zkrátka senzace!

TIP: Jak na depilaci intimních partií?

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.