Fotky z Vysočiny I. Zatím bez hodnocení.

Už se mi ten krásný pobyt s rodinkou (táta a sourozenci) na chaloupce krátí. Mrzí mě to, i když musím říct, že jsem z těch dvou ratlíků: Heleny a Jirky, dost vyřízená. Kdo má mladší sourozence, určitě to zná.

Jinak děkuju Vám všem za pěkné komentáře v posledním fotonávodu, když jsem si je četla, hezky mě to hřálo u srdíčka – je to milé. Snad se tak bude dařit i dále, jak mě – tak Vám.

Dnes jsem trávila celý den v práci, tak konečně odpočívám. Tady je další porce fotek, které jsem vybrala – nedávám jich sem moc – možná příště:

Fotka lesní jahůdky – kvůli tomuhle snímku jsem se brodila keříkem kopřiv, popálila si nohy a chytila pár klíšťat. Ale hrozně moc se mi líbí – navíc.. Byla dobrá;)

Tak takhle vypadám po noční – násilně sourozenci probuzená pro třech hodinách spánku, nenalíčená, ale samozřejmě s jídlem! :D

Ferda mravenec – Práce všeho druhu – Jestli jste si na minulé fotce všimli toho bordelu okolo domu, tady je vysvětlení. Tatínek shazuje omítku, aby udělal lepší vzhled chaloupky. Fotku jsem nazvala: Táta vs pojistky, navíc.. to jeho pracovní oblečení mě vždycky rozesměje:))

2. díl sestřiných zvířat – nejdřív si našla kotě, tentokrát od strejdy přitáhla malé králíčky

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.

4 komentářů

  1. Ta poslední fotka je boží :D!

  2. Moc nádherné fotky Lucí,hlavně ta první,to je mi líto že si měla klíšt’ata a byla popálená ;)

  3. Mě se fotky líbějí a musim říct, že ti to vždy sluší!:)

  4. Haaanííík-Batty Lady

    Roztomilá ta poslední fotka :)
    A i když nejsi namalovaná, sluší ti to na té fotce ;)

Napsat komentář

Tvůj email nebude zveřejněn.Povinné pole jsou označeny *

*

TOPlist