Domů Rodina & Škola Moje zápisky Fotky z Vysočiny I. Zatím bez hodnocení.

Fotky z Vysočiny I. Zatím bez hodnocení.

4

Už se mi ten krásný pobyt s rodinkou (táta a sourozenci) na chaloupce krátí. Mrzí mě to, i když musím říct, že jsem z těch dvou ratlíků: Heleny a Jirky, dost vyřízená. Kdo má mladší sourozence, určitě to zná.

Jinak děkuju Vám všem za pěkné komentáře v posledním fotonávodu, když jsem si je četla, hezky mě to hřálo u srdíčka – je to milé. Snad se tak bude dařit i dále, jak mě – tak Vám.

Dnes jsem trávila celý den v práci, tak konečně odpočívám. Tady je další porce fotek, které jsem vybrala – nedávám jich sem moc – možná příště:

Fotka lesní jahůdky – kvůli tomuhle snímku jsem se brodila keříkem kopřiv, popálila si nohy a chytila pár klíšťat. Ale hrozně moc se mi líbí – navíc.. Byla dobrá;)

Tak takhle vypadám po noční – násilně sourozenci probuzená pro třech hodinách spánku, nenalíčená, ale samozřejmě s jídlem! :D

Ferda mravenec – Práce všeho druhu – Jestli jste si na minulé fotce všimli toho bordelu okolo domu, tady je vysvětlení. Tatínek shazuje omítku, aby udělal lepší vzhled chaloupky. Fotku jsem nazvala: Táta vs pojistky, navíc.. to jeho pracovní oblečení mě vždycky rozesměje:))

2. díl sestřiných zvířat – nejdřív si našla kotě, tentokrát od strejdy přitáhla malé králíčky

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.

Předchozí článekSociální sítě: Zlo nebo přítel?
Další článekJak na blog: Kde začít?
Je mi 22 let, pocházím a dodnes žiji v Kutné Hoře a až vystuduju, pravděpodobně Vám budu vyrábět nebo prodávat léky (můj studijní obor je farmacie). Moje pravé jméno je Lucie, ale na internetu mě můžete potkat pod nickem Mersmerize, na který jsem přišla asi před dvěma lety, díky mé oblíbené hře Final Fantasy. Blog na kterém se právě teď nacházíte jsem založila 14. listopadu 2010 a vznikl ze dvou důvodů. Ten první byl, že jsem se potřebovala ze všeho vypsat, informovat o tom, že tu taky jsem a druhý důvod byl pomoci ostatním mladým slečnám, které si s něčím nevědí rady. Nejsem všeznalá, nevím a nevyznám se ve všem, ale jsem učenlivá a ráda se dozvídám nové věci.

4 KOMENTÁŘE

  1. Roztomilá ta poslední fotka :)
    A i když nejsi namalovaná, sluší ti to na té fotce ;)

Diskuze je uzavřena.