Fotky z Vysočiny II. Zatím bez hodnocení.

Tak jsem se rozhodla přidat sem ještě tři fotky, vyfocené dnes. Je vážně krásně, že? Ani jsem to nečekala, takže bylo krásné překvapení vzbudit se sluníčkem a teplem. Díky bohu, že nejsem doma v Kutné Hoře, tam bych se asi upekla!

S tátou jsme pro děti vyčistili a doplnili bazén, kam Helena s Jirkou nejdřív odmítali vlézt, protože je to prý „studený“, ale pak jim to nedalo a stejně tam zakotvili. Což je fajn, protože jsem se jich na pár hodin zbavila:)).

Včera večer jsem zavítala do jednoho drogeristického e-shopu a hrozně mě překvapily nízké ceny – doopravdy! Ceny tak dvakrát, někde i třikrát nižší než v klasickém obchodě. Je to nějaké podezřelé, ale tak co – objednala jsem si řasenku, nové štětce na oční stíny, třpytky na oči, paletku stínů, dvě rtěnky (jedna zářivě červená a druhá v tělové – nude barvě) + ještě nějaké drobnosti, dohromady asi za nějaké čtyři stovky, ale vše značkové (miss sporty, gabriella salvete, dermacol, loreal apod.), tak mě to hodně překvapilo.

Uvidím, zda v tom nebudou nějaké fígle a podvody a kdyžtak napíšu na blog. Vše jsem kupovala nové, mnou nevyzkoušené,  abych sem mohla i na nějakou kosmetiku napsat tipy:)

A tedy ty fotky:

Hrátky v bazénu:)

Fotku vyfotila moje sestra, když jsem se opalovala a napůl spala – vůbec jsem nevěděla, že mě fotí. Až poté jsem našla fotku na paměťovce – někdo možná řekne, že je odvážná, ale mě se líbí – třeba bude z Heleny i velká fotografka:))

Hrátky v bazénu II.

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.

4 komentářů

  1. Ahojky napsala by jsi sem prosím odkaz na ten drogeristický e-shop..? :)

    • Napíšu ho, až když mi věci přijdou – nechci tady zbytečně dávat neprověřené tipy, aby na mě nedoplatily i ostatní holky – tak počkám jestli to přijde a jestli bude vše v pořádku tak to sem hodím:)

  2. Haaanííík-Batty Lady

    Myslím že by to nejaké podvody nemeli být. ;)

Napsat komentář

Tvůj email nebude zveřejněn.Povinné pole jsou označeny *

*

TOPlist