Domů Krása & Péče Jak udělat krásné kouřové líčení? ...

Jak udělat krásné kouřové líčení? 5/5 (5)

0

Jak udělat krásné kouřové líčení?Každá žena občas zatouží působit jako dokonalá femme fatale s uhrančivým pohledem a nebezpečným lookem. Víš však, což dodá tvojí vizáži sofistikovanost a tajemno? Kouřové oční stíny! My tě naučíme jak si kouřové líčení nanést v několika jednoduchých a rychlých krokcích.

Jak na kouřové líčení v několika krocích?

A bez dlouhého otálení jdeme na to. Takže se podívej na náš návod:

1. Výběr barev

Pro vytvoření tzv. „kouřových očí“ používáme minimálně 3 zemité a tmavé barvy. Pokud upřednostňuješ klasiku, použij černou s šedou nebo bronzovou s hnědou barvou. Zelené oči vypadají obzvlášť dobře s šedou, zatímco modré se zlatou nebo bronzovou. Vyhni se určitě výběru barev, které jsou příliš jasné, naopak v případě, že máš velmi světlou pleť, příliš tmavým barvám.

2. Příprava víčka

Před použitím stínů je třeba nanést na víčka pudr, aby barvy dobře držely a nevytvářely hrudkovité čárky.

3. Jakou oční linku zvolit?

Použitím černé oční linky zvýrazníš tvoje kouřové oči. Máš možnost použít tužku nebo tekutou linku, která poskytuje velmi hladký povrch a dokonale orámované oko, zatímco tužka poskytuje měkčí a smíchaný vzhled se stíny.

4. Štětec je důležitý

Ujisti se, že používáš kvalitní štětec. V případě, že jsou špinavé nebo staré, vytvoří rozmazaný vzhled, který nebude právě lichotivý. Nejlepší volbou v této oblasti jsou ty, které mají zaoblenou špičku. Můžeš je najít ve většině obchodů s kosmetikou.

5. Make-up

Předtím, než začneš vytvářet pohled bohyně, nanes na obličej make-up a korektor pod oči. Nezapomeň použít i barvičky na líčka pro hezký a přirozený vzhled.

6. Obočí

Zkontroluj, zda je tvoje obočí dobře vytrhané a obarvené, protože „kouřové oči“ na něj budou hodně upozorňovat. S příliš tenkým a světlým obočím budou tvoje oči působit tmavě a nepřirozeně.

7. První barva

Na vnitřní stranu horního víčka si štětcem nanes bledší z připravených odstínů.

8. Druhá barva

Následně si nanes druhý – ten tmavý oční stín, do vnější strany horního víčka. Rozetři ho tak, abys vytvořila kouřový efekt a dosáhla přirozeného přechodu mezi světlejší oblastí a tmavší barvou.

9. Finální dokončení stínů

Aby bylo kouřové líčení dokonalé, pod obočí nanes jemný oční stín, nejvhodnější je ten tělový.

10. Řasy

Konečnou tečkou líčení je spirála, která zvýrazní tvoje řasy a ty tak získáš přitažlivější pohled. Pokud zvolíš i umělé řasy, efekt očí bude ještě výraznější.

A co si dále o kouřovém líčení přečíst?

VIDEO: Jak na kouřové líčení pro začátečníky?

VIDEO: Kouřové líčení pro malé oči

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.