Líčení s paletkou All about Sunrise + (Foto)návod 4.83/5 (6)

Opět Vás zdraví Mers a tentokrát s ničím jiným než s novým fotonávodem! Dneska bych Vám ráda ukázala strašně jednoduché, ale podle mě stejně tak zajímavé líčení, ke kterému mě inspirovala paletka All about Sunrise od značky Essence. Tuhle paletku už jsem recenzovala a chybí tak už jen líčení, které Vám tuhle šestici stínů ukáže v praxi.

ano

Jen v rychlosti zopakuji. Essence vydala více těchto paletek a upřímně – všechny se mi moc líbí, jsou krásně barevně sladěné, mají docela pěkný obal, ale Sunrise mě očarovala ze všeho nejvíc. Hlavně ten úžasný zlatý stín, ten je prostě dokonalý. Cenově se paletky pohybují kolem 130 Kč a jestli bych jí měla něco vytknout, byla by to asi velká prašnost. Proto doporučuju nejdřív nalíčit oči, teprve potom dodělávat make-up obličeje nebo nanést pod oči spoustu sypkého pudru, aby se ti nezhodnotil již vytvořený make-up. Protože na mém fotonávodu by sypký pudr vypadal špatně, make-up celkově jsem dělala až jako poslední.

Teď už ale přímo k líčení. Co k němu dodat? S paletkou toho vytvoříte hodně, já si vybrala hodně jednoduché líčení, hlavně na horním víčku, kde jsem se snažila volit střídmost, jen na spodní jsem aplikovala zase něco výraznějšího, však to znáte.

eaafbefeba_99675225_o2

Krok 1

Nejdřív jsem na celé horní víčko aplikovala světlounce hnědý stín. Jako podklad a základ celého líčení

DSCF0673

Krok 2

Do vnitřního koutku a těsně nad záhyb horního víčka jsem použila více třpytivý, broskvový stín, který sice není jen tak vidět, ale v celkovém líčení vypadá moc hezky.

DSCF0680

Krok 3

Do záhybu jsem opatrně nanesla druhý nejtmavší stín z paletky. Záměrně jsem nevybrala ten úplně nejtmavší, protože jsem chtěla, aby líčení bylo více jemnější.

DSCF0684

Krok 4

A teď přichází má oblíbená část a to, co dělá líčení zajímavým – na celé spodní víčko jsem nanesla zlatý stín, který se mi v paletce strašně líbí a i na oku vypadá úchvatně. Hlavně na jaře bude tohle líčení krásné, protože na sluníčku se třpytí a vypadá božsky.

DSCF0694

Krok 5

Teprve teď jsem nanesla make-up, pudr, rozjasňovač a samozřejmě udělala linku na horním víčku. Jasně, já jsem s linkama fakt hrozná a kdybych je mohla nacpat všude, tak to udělám, samozřejmě pokud se ti tam černá linka nelíbí, můžeš použít jinou v jiné barvě (třeba hnědé) nebo si jí úplně odpustit.

DSCF0698

Krok 6

Pak jsem jen doladila řasenku a tadá – hotovo!

DSCF0703

DSCF0706

DSCF0709

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.

4 komentářů

 1. Moc hezké líčení. Ale na mě je teď moc letní. V zimě dávám přednost tlumenějším tónům, i když zlatou mám na očích moc ráda.

 2. Jéééé Mers,
  to je krásný líčení :3
  a chtěla bych se zeptat, neznáš nějaký eshop, který prodává eos?
  Našla jsem, ale za poštovné chtějí 80 a více kč a abych platila za eos 200 a za poštovné 80 mi přijde hmmm moc.
  Máš vážně krásný článek. a ty stíny jsou pěkné.
  Děkuji

 3. Moc krásné líčení,určitě vyzkouším.. :)

 4. já ji mám akorát all about candy,nevadí to?

Napsat komentář

Tvůj email nebude zveřejněn.Povinné pole jsou označeny *

*

TOPlist