Domů Krása & Péče (Foto)návody Make-up podle… Ashley Benson ...

Make-up podle… Ashley Benson 4.83/5 (6)

14

Po dlouhé pauze následuje další kosmetický článek, ve kterém jsem Vás poslechla a udělala líčení na přání. Konkrétně se jedná o Ashley Benson, herečku, kterou pravděpodobně budete hrát jako Hannu Marin ze seriálu Pretty Little Liars. Co jsem koukala na fotky a videa, Ashley většinou nosí buď hodně přirozený make-up v odstínech hnědé, béžové nebo se občas objeví s černými linkami či kouřovým líčením. Vybrala jsem líčení, ve kterém jsme ji mohli vidět na předávání Teen Choice Award 2012, které se mi hrozně líbí.

Jediný rozdíl, který jsem v líčení udělala záměrně byl ten, že do vnitřního koutku oka jsem nepoužila tolik třpytivý stín jako má na fotce Ashley. Původně jsem měla v plánu použít tam pigmenty od Essence jen lehce, ale nakonec z toho nějak sešlo (dobře, nemůžu je najít! :D), takže jsem použila něco mezi béžovo – meruňkovou s troškou odlesků.

Co se týče postupu. Do vnějšího koutku horního víčka jsem aplikovala tmavě hnědý oční stín, na střed už jsem zvolila metalickou hnědou a nejblíže k vnitřnímu koutku rozjasňující žluto-hnědou. Přímo do vnitřního koutka jsem použila lehce béžovou s meruňkovými odlesky.

Na spodní víčko vedle té naší meruňkové jsem aplikovala ten samý stín co na vršek – žluto – hnědý a vedle zase tmavě hnědý. Proto Ashley má na spodní lince poměrně tmavý odstín, přidala jsem ještě černou kajalovou tužku a na horní víčko tekutou linku. K obočí jsem aplikovala bílý rozjasňující stín.

(kliknutím zvětšíš)

Pamatujete si, když jsem minulý fotonávod zjišťovala, jestli bude lepší dávat fotky takhle u sebe, nebo ke každé dávat popis? Ukázalo se, že víc vám vyhovuje mít fotky od sebe s popisem, takže jsem se rozhodla udělat to takhle… Fotonávody zůstanou stejné, tak, jak jste na to zvyklé. Jen články typu „Make-up podle…“ se změní tím, že tam budu přidávat takto ucelenou koláž (původně jsem přidávala pouze výslednou fotku).

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.

Předchozí článekZbav se špatných silikonů na vlasech!
Další článekMódní speciál: Župany
Je mi 22 let, pocházím a dodnes žiji v Kutné Hoře a až vystuduju, pravděpodobně Vám budu vyrábět nebo prodávat léky (můj studijní obor je farmacie). Moje pravé jméno je Lucie, ale na internetu mě můžete potkat pod nickem Mersmerize, na který jsem přišla asi před dvěma lety, díky mé oblíbené hře Final Fantasy. Blog na kterém se právě teď nacházíte jsem založila 14. listopadu 2010 a vznikl ze dvou důvodů. Ten první byl, že jsem se potřebovala ze všeho vypsat, informovat o tom, že tu taky jsem a druhý důvod byl pomoci ostatním mladým slečnám, které si s něčím nevědí rady. Nejsem všeznalá, nevím a nevyznám se ve všem, ale jsem učenlivá a ráda se dozvídám nové věci.

14 KOMENTÁŘE

  1. To je moc pěkný! Obdivuju tě, že umíš linky :) už jsem to zkoušela milionkrát a nikdy to nemám tak hezký jako ty :)

    • Děkuji! Já to zkoušela tak milionkrát krát pět, takže věř mi, že časem se to naučit doopravdy dá – zezačátku mi linky vůbec nešly a bylo to příšerné:)

  2. Ahoj :) nemohla by jsi udělat i nějaký článek o tetování, rizicích tetování, reakcí lidí na tetování atd…. :) hodně by mě to zajímalo

  3. Mers, můžu se zeptat v jakém programu nebo na jaké stránce se to dá udělat, že ty fotky shrneš do jedné? :)

  4. Ahoj Mers,
    mohla by jsi udělat make up podle Lucy Hale? Hraje Ariu v LPL :)
    Děkuji:)

Diskuze je uzavřena.