Moje Vánoce 2012 Zatím bez hodnocení.

Tak štědrovečerní večeře je za námi. Jak Vánoce probíhali u Vás? Já se na ně hrozně těšila, Vánoce mám totiž už od dětství ráda, protože je slavíme jako rodina, tudíž jsem proti nim nikdy nic neměla a i třeba takové nakupování dárků mě docela baví – mám zkrátka radost, když můžu udělat radost někomu jinému hezkým dárečkem. S Tomášem jsme tenhle rok přemýšleli, jak to uděláme a kde  budeme a nakonec jsme se rozmysleli tak, že na první večeři budeme s naší rodinou, předáme si dárky a pak půjdeme k jeho rodině. Alespoň na Vánoce se totiž chci jít podívat domů, takže jsme to vymysleli takhle.

Dvě večeře jsou ale fakt náročné a v osm večer jsem myslela, že asi prasknu, jak strašně jsem byla přejedená (nějaké sliby s tím, že se nebudu přejídat šly samozřejmě do háje!). Dárečků bylo hrozně moc (část si asi ani nezasloužím:D) a jídlo bylo moc dobré. Nikdo se s nikým nehádal, dívali jsme se na pohádky, u Tomáše jsme dokonce místo kapra měli lososa – takže paráda.

Největší vtip způsobila stejně moje rodina. Měli jsme 4 druhy řízků (krůtí, kuřecí, kapr a vepřové) a po pečlivém spočítání po obalení jsme zjistili, že máme přesně 96 řízků! Nekecám, 96! Netuším, proč tolik, nechápu to, ale jsem zvědavá, jak se to sní! :D

Co se týče dárků, Tomáš ode mě dostal roční předplatné časopisu Computer, osobní váhu (strašně rád se váží), tričko s Homerem Simpsonem a nějaké drobnosti jako žiletky (nemám ráda jednorázovky, tak dostal pořádné) nebo kosmetiku.

Já sama jsem pár dárků vyfotila, protože z nich mám opravdu velkou radost.

Asi nejvíc mě překvapil a potěšil stolek pod notebook. Je pro 17″ notebooky, má plochu pro myšku, je polohovací a s nožičkami, takže nemusím mít v posteli notes položený na nohách. Navíc mi tam Tom nechal vyřezat moje internetové jméno, hezké ne?:)

Protože taky nesnáší, když používám touchpad, dal mi bezdrátovou myš a od rodičů jsem si přála nové balení Orofluida – tekuté zlato na vlasy. Je to naprosto super olejíček, určitě se tu objeví v budoucnu recenze.

Jinak jsem dostala plno kosmetiky, hrozně hezké laky od ColorTrendu, samozřejmě ponožky!! (to je samozřejmost a nutnost) a nějakou bižuterii.

Jinak určitě víte, že máme doma relativně nové kotě – Sisinku. Hrozně jsme se báli, co udělá s Vánočním stromečkem, protože je to hrozný neposeda. Hned jak jsme ho přinesli, tak samozřejmě po něm začala šplhat a kousat a hrát si s ním. Nakonec jsem vymyslela to, že do rozprašovače na okna jsem si dala čistou vodu a vždy, kdy se k stromečku přiblížila, jsem na cákla vodu. A byl klid, už se k němu ani nepřiblíží:D

Tyhle Vánoce byly moc fajn, jsem ráda, že proběhly v pořádku a s celou rodinou!  Jak slavíte Vánoce vy a co jste dostaly zajímavého? :)

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.

11 komentářů

 1. Orofluido je bezvadná věc. Používám jí dlouho a nemůžu si jí vynachválit :) Žeh

 2. Jsem ráda, že sis takhle užila Vánoce, já si letos tolik nevychutnala tu atmosféru, ale stejně byly super :) Největší radost mám asi z knížky z mé oblíbené série-Kouzelná obora Lesohrad, voňavýho mýdla a jezdeckých podkolenek :) ty už jsou u nás nutné stejně jako ponožky:D Krásnej zbytek vánočních svátků a dokonalýho Silvestra!
  Pipi

 3. 96 řízků? , já snědla dva z kapra a měla jsem dost :D
  Máš pěkné dárky, Orofluido je na mě moc mastné, jednou jsem ho zkoušela u tety a moc mě neoslovilo. Možná je to tím, že na moje jemné vlasy to bylo moc těžké. Z olejíčků mě nejvíce vyhovuje Elixir Ultime od Kerastase. Je lehký a krásně voní.
  :D :D já prostě pořád přemýšlim nad těma vašima řízkama… :D

 4. Orofluido je skvělý, měla jsem to ve vlasech na přehlídce Revlon a od té doby se mi vlasy jen zlepšovaly..

 5. S těma dvěma večeřema jste to vymysleli dobře, to bych si nechala líbit! A 96 řízků se muselo strašně dlouho smažit…

 6. Letošní Vánoce? Děs.. Mám zánět průdušek.. Na Štědrý den byla mamka v práci, takže jsem salát a řízky měla dělat já. Jenže jsem nemohla, protože jsem sotva dýchala.. Tak jsem se od otce dozvěděla, jaká jsem pi.. a ku.. a podobně… :( Oběd jsme měli dneska a jdeme se ve stresu dávat dárky.. Stejně mám nějaké jenom já. Ostatní dají peníze :/ Jinak Vánoce už asi slavit nebudeme, stejně to podobně dopadá každý rok. Jak já se těším, až budu mít aspoň toho přítele.. :/

 7. ten stříbrný lak z Avonu jsem dostala taky a jsem nadšená :-))

Napsat komentář

Tvůj email nebude zveřejněn.Povinné pole jsou označeny *

*

TOPlist