Domů Tělo & Zdraví Hubnutí Nejlepší přírodní spalovači tuků Zatím bez hodnocení.

Nejlepší přírodní spalovači tuků Zatím bez hodnocení.

1

Každá z nás by ráda po svátcích nějaké to kilo shodila. Někdy to ale jde pomaleji, tak proč si trošku nepomoci? Zapomeňte na drastické diety, protože zhubnout se dá i jinak!

K těmto spalovačům budete potřebovat pohyb – bez něj to asi nepůjde. Tím, že budete jen jíst tyto produkty moc kil asi neshodíte. Proto zvolte správný pohyb. Stačit bude třeba běh nebo jízda na kole. V zimě si zajdete do posilovny a v létě budete sportovat zase venku.

Teď už se ale vrhneme na ty zázračné spalovače. Ten nejznámější je asi citron – stačí ho pouze 1 kapka a hned se vám budou ty tuky lépe spalovat. Nejlepší je dát si pár kapek do vody, klidně i perlivé. Chutná to dobře a pro ty, co nemají rádi čistou vodu je to určitě dobrý nápad.

citron

Další je zázvor – není nijak drahý a dá se sehnat ve všech obchodech. Stačí ho trošku nastrouhat do čaje (např. zeleného, který také dokáže spalovat tuky) nebo do citronové šťávy. Vytvoří vám to chutný drink a tím je hubnutí zase o něco příjemnější.

Ginger root

Chilli – kdo by to do něj řekl, ale i chilli je výborný spalovač. Stačí přidat trošku do oblíbeného jídla – skvěle dochutí jídlo a dobře spaluje, co víc si přát.

bn-pks39dd3e_chilli

Ananas – toto tropické ovoce nám pomůže vyhnat tuky z těla a to velmi snadno. Bacha si dávejte na vysoký podíl cukru v ananasu – ten vám při hubnutí moc nepomůže.

ananas

A jako poslední vám doporučím skořici – ráno si ji stačí přidat do čaje či kávy nebo do jogurtu či ovesné kaše. Skořice je opravdu výborná, chutná skoro všem a ještě pomáhá k hubnutí.

Doufám, že jste se inspirovali a začleníte tyto spalovače do jídelníčku. Přeju úspěšné hubnutí!

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.

1 komentář

  1. Mohu se zeptat. Ta skořice; tak čistá nebo může být i skořicový cukr?

Diskuze je uzavřena.