Domů Krása & Péče Netradiční trendy v líčení táhnou. Jaké doporučujeme zkusit? ...

Netradiční trendy v líčení táhnou. Jaké doporučujeme zkusit? 4.61/5 (18)

0

Netradiční trendy v líčení táhnou. Jaké doporučujeme zkusit?Když se mluví o vaší kráse a tedy i o samotném líčení, je jasné, že většina pravidel jasně poukazuje na to, že je vhodné držet se spíše při zemi. Tedy myslet na určitou decentnost, stejně jako na pravidlo, že „méně znamená více“. Potom je tu ještě druhý směr, který je zajímavý tím, že je spojován s netradičními trendy. Ty jsou založeny hlavně na snaze provokovat a něčím zaujmout. Na každodenní nošení nejsou to pravé, ale pokud se chystáte na výjimečnou a něčím unikátní událost, rozhodně je doporučujeme. Podívejte se, jaké to mohou být.

Gotika opět ožívá

S daným stylem se nemusíte potkávat jenom na různých hudebních koncertech, nebo na tematických akcích. I když vám přímo daný styl nic neříká, je třeba připomenout, že se v oblasti líčení jedná o zajímavý trend, který opět ožívá.

Ukázka Gothic líčení
Ukázka Gothic líčení

A to u mnoha běžných žen, které skutečně nemají rády temnotu a další aspekty, které jsou s gotickým stylem života spojeny. Plně stačí, když si svému stylu přizpůsobíte hlavní prvky tohoto stylu. O co se jedná? Hlavně o zvýraznění očí, stejně jako o snahu dosáhnout výraznějších rtů. Pokud se podíváme na osvědčené barevné kombinace, opět se nemusíte obávat, že vám nutně doporučíme jenom černou barvu. Nic nezkazíte, pokud využijete:

  • Fialovou
  • Vínovou i tmavě červenou
  • Modrou

Velké řasy jsou hitem

Toto pravidlo vám jistě není nutné jakkoliv připomínat, jelikož i vy jistě víte, že snaha o zvýraznění řas by měla být za všech okolností zcela samozřejmá. I proto mnoho žen hledá takové řasenky, které dokážou nejenom zajistit řasám větší objem, ale často hledají také moderní procedury související s prodloužením řas. I to jasně naznačuje, že tento trend je dlouhodobý.

Zkus i líčení, kde dominují velké řasy.
Zkus i líčení, kde dominují velké řasy.

My se společně v rámci netradičních směrů podíváme na to, že pokud chcete zaujmout, nemusíte se nutně držet jenom toho, že si prodloužíte své horní řasy. Nic nezkazíte ani tím, když se zaměříte na řasy spodní. Že jste to nikdy nedělala? Potom to zkuste. Jedná se o velmi zajímavý styl, se kterým se rozhodně neztratíte třeba na různých párty, nebo na oslavách. I zde stále platí pravidlo, že čím budou řasy delší, hustější a výraznější, tím pro vás také lépe.

Netradiční linka vylepší vzhled vašich očí

Takzvané oční linky jsou něco, co jistě znáte i vy sama. A jistě je také pravidelně používáte, jelikož jsou jednoduchou a jsou také celkem decentní cestou, která je spojena s tím, že lehce zvýrazníte své oči. Pokud jste se vždy bála udělat v oblasti oka něco více, podívejte se s námi na fakt, že to není na škodu. Netradiční linky totiž vzhled vašich očí výrazně podpoří. Jaké jsou možnosti? Zkuste společně s námi jednu ze tří variant:

  • Výraznější a tučnější linka
  • Tekutá linka v netradiční barvě
  • Zvýraznění s využitím štětce a stínů
Zkuste i netradiční linku.
Zkuste i netradiční linku.

Ať už zvolíte jakoukoliv cestu, buďte si jista, že z obyčejné a klasické linky se stane něco, co zaujme na první pohled. Tím pravým místem, kde byste se měla pustit do různých experimentů, je oblast horního víčka, v oblasti nadočnicového oblouku. Právě zde můžete kombinovat různé postupy, a to s cílem být skutečně jedinečná.

Kouřové líčení v netradičních barvách

Ještě jednou zůstaneme u vašich očí a ještě jednou začneme něčím, co můžeme nazvat jako klasická cesta. Je to kouřové líčení, které je v poslední době celkem oblíbené a mnoho žen na něho nedá dopustit. Pokud jste jednou z nich, o to lépe se vám půjde zcela novým a zajímavým směrem, se kterým tento trend jasně souvisí. Když chcete něco neobvyklého, držte se toho, co umíte, jenom změňte konkrétní barevný odstín, který budete v oblasti svých očí využívat. Pokud máte po ruce jenom černou a hnědou, nechte je v pozadí a zkuste něco, o čemž je možné říci, že zaujme více. Jsou to barvy, jako je třeba sytě červená kombinovaná s jakýmkoliv tmavým odstínem, stejně jako to může být barva v odstínu zlaté, nebo i v odstínu měděné.

Zkuste modré kouřové líčení kolem očí
Zkuste modré kouřové líčení kolem očí

Toto všechno jsou varianty, které vás jako milovnice něčeho netradičního nezklamou. Podobně můžeme mluvit i o barvách, jako je modrá, nebo dokonce i zelená. To ale pouze v případě, že máte skutečnou odvahu.

Trend nahého líčení

Pokud jste mu stále nedokázala propadnout a stále jste se ho doslova bála, nyní přichází ta pravá chvíle, když už se danému trendu rozhodně nesmíte vyhýbat. A to z toho důvodu, že patří mezi jasné a odvážné trendy současné doby.

Máme-li připomenout, na čem je takzvané nahé líčení unikátní, tak je to především tím, že během něho dochází k zajímavému vrstvení a kombinaci barev, aby byl výsledný dojem doslova netradiční. A to takový, abyste byla nalíčená, ale na první pohled to vypadalo, že nalíčená nejste. Cílem je to, že upravíte svou tvář, ale spíše tak, že využijete jejího klasického nenalíčeného vzhledu, který se budete snažit napodobit. Ať se vám to zdá jakkoliv nelogicky, má to svůj smysl. Dokážete eliminovat nedokonalosti, ukážete, že o sebe pečujete a chcete, aby vám to slušelo, a zároveň půjde cestou, která má za cíl ukázat vaši přirozenost. Zkuste si to a uvidíte, že budete dokonalá.

Náš tip: Zkuste i paví líčení

VIDEO: Nude look – tutoriál na nahé líčení s kosmetikou Douglas

VIDEO: Výrazné nude líčenie | Lenka

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.