Domů Rodina & Škola Moje zápisky Nové diskuzní fórum!

Nové diskuzní fórum!

21

Menší vychytávka pro všechny z vás, které potřebují poradit, slyšet názor jiných nebo si jen přečíst rady moje i ostatních. Nové diskuzní fórum spouštíme právě dnes!

Na co diskuzní fórum je?

Diskuzní forum bude sloužit místo mé nedávné poradny na blogu (kterou během dnešního odpoledne smažu). Můžeš tam napsat svůj problém, svoje obavy, pokud se chceš dozvědět názory ostatních a dostat i mou radu. Fórum není určeno pro hloupé dotazy či spamování, to tam tolerovat nebudu a příspěvky se budou průběžně mazat.

Musím se registrovat?

Registrace není potřeba, ale pokud na ni budeš mít čas, bod pro tebe. Můžeš si zvolit vlastní nick, uvedeš email na který se ti pošle odkaz pro aktivaci, který je potřeba potvrdit. Můžeš se ptát či odpovídat bez registrace, ale přijdeš o pár překvapení a výhod.

Co se stane, když se registruji?

Když tvá registrace bude úspěšná, u každého tvého příspěvku se bude zobrazovat počet odpovědí a otázek. Jakmile překročíš určitý počet, budeš o Level výš nad ostatními. Tedy.. Při zaregistrování a napsání 0 – 19 příspěvků, budeš mít hodnost – Jsem tady nová! Při překročení 20 příspěvků získáš Píšu sem často a stálejší návštěvníci získají: Píšu sem hodně často. U každé tvé odpovědi či otázky (pokud budeš tedy registrovaná) bude napsána tvoje hodnost, podle které se budou měnit barevné hvězdičky. Tenhle nápad se mi hodně líbí!

Navíc – po registraci uvidíš, jaké otázky jsou na fóru nové, na které jsi ještě neodpověděla apod. Je to určitě výhodnější…

Kam mám napsat svoji otázku?

Když si klikneš na hlavní stránku fóra objeví se ti hlavní kategorie, které začínají Krásou&Péčí – možná si všimneš, že jsou podobně řazené jako mé rubriky zde na blogu. Témata si projeď a svou otázku vždy! piš jen tam, kam se hodí. Otázka typu: „Jaký si mám vybrat make up?“ bude smazána pokud ji napíšeš do „nezařazené“ či do něčeho jiného než je „Líčení“. Proto témata prostuduj a rozmysli si, kam ji vložíš. Chci dosáhnout toho, aby bylo fórum co nejvíce přehledné – pokud by ti tam nějaké téma na dotazy chybělo, stačí mi jen napsat.

Jak mám vložit svou otázku?

Dobrá, dáme si opět příklad: „Jaký si mám vybrat make up?“ – kam by se asi tak mohla hodit? Jistě – do líčení, kde máš přímo v popisu uvedeno, že takové téma se tam hodí. Tedy si rozklikni LÍČENÍ. Vlevo nahoře budeš mít ikonku NOVÉ TÉMA, na které klikneš. Pokud nejsi registrována budeš muset vyplnit svoje uživatelské jméno a náhodně vygenerovaná čísla (ochrana proti spamu).

Do předmětu uveď co nejpřesnější název tvé otázky. Bude se to zobrazovat všem a i podle toho se vybírá, kdo si na tvou otázku klikne. Proto zapomeň na smajlíky. Vhodné by tedy bylo napsat např. „Výběr make upu“.

Co se týče samotné otázky: Pokud napíšeš: „Jaký si mám vybrat make up“ asi ti nikdo moc neporadí. Vždy uváděj, co nejpřesnější údaje, které nám při radách mohou pomoci. Např. Tvůj věk, typ tvé pleti, v jaké finanční kategorii bys chtěla makeup koupit a jestli chceš krycí nebo tonovací. Jen takhle dostaneš kvalitní radu!

Kdy dostanu odpověď?

To je různé – pokud na tvou otázku budou chtít reagovat jiné slečny a bude snadná, tak se odpovědi dočkáš třeba za pár minut. Já na forum budu pravidelně chodit a radit, tudíž se nemusíš bát, že bych vás v tom nechala samotné.

Jak mám odpovědět na cizí dotaz?

Pod každou otázkou je „Odpovědět“. Pokud na to klikneš, otevře se ti textový editor, do kterého svou odpověď vložíš a odešleš. Je to jednoduché. Opět ale zdůrazňuji, že stojíme jen o cenné odpovědi, tedy takové „nevím“, „blbost“ apod. budou mazány. Pokud budeš na fóru dělat víc škody než užitku je v mé pravomoci zakázat ti přístup na celou stránku a zabanovat iP adresu.

A menší překvapení?

Hledám slečny, které umí radit a hlavně: orientují se u mě na blogu. Proč? Spousta otázek, které se tam objeví už u mě v článcích jsou a je zbytečné radit znova a znova. Budu ti tedy moc vděčná, když si všimneš otázky, na kterou jsem už např. v článku odpověděla a jako odpověď jen hodíš odkaz. Je mi jasné, že ne všude to jde, ale přeci…

Slečny, které mi budou nejvíce nápomocné, budou zaregistrované a budou mít růžovou hvězdičku (3. hodnost) mohu ustanovit jako další administrátory s více právy, které nám s přítelem budou pomáhat se o fórum starat a částečně i radit.

Předchozí článekMáš na mě otázku?
Další článekUklízení je hra
Mersmerize
Je mi 22 let, pocházím a dodnes žiji v Kutné Hoře a až vystuduju, pravděpodobně Vám budu vyrábět nebo prodávat léky (můj studijní obor je farmacie). Moje pravé jméno je Lucie, ale na internetu mě můžete potkat pod nickem Mersmerize, na který jsem přišla asi před dvěma lety, díky mé oblíbené hře Final Fantasy. Blog na kterém se právě teď nacházíte jsem založila 14. listopadu 2010 a vznikl ze dvou důvodů. Ten první byl, že jsem se potřebovala ze všeho vypsat, informovat o tom, že tu taky jsem a druhý důvod byl pomoci ostatním mladým slečnám, které si s něčím nevědí rady. Nejsem všeznalá, nevím a nevyznám se ve všem, ale jsem učenlivá a ráda se dozvídám nové věci.

21 KOMENTÁŘE

  1. Ahoj Mers , už jsem se také zaregistrovala , ale nedožel mi žádný email pro potvrzení. Co mám dělat?

  2. A zadala jsi správný email? Někdy stačí jen malý překlik a už se ti to neodešle. Zkus chvilku počkat (cca 5 minut). Pokud ti email do té doby nepřijde, zaregistruj se na jiný mail. Pokud by to stále nešlo, stačí napsat a zkusím zrušit aktivaci

      • Všichni se snaží dát co nejvíce příspěvků… Proč? Mers se zmínila o 3 hvězdičce. Hledá dívku kt. umí radit a bla a bla…Takže se všichni snaží dostat tu nejvyšší hodnost. Slovo „administrátorka“ na tomto blogu přitáhne každého :D

  3. Je to vážně skvělííí:) strašně mě to tam bavíí:) úžasnej nápad!:) jinak tvůj blog je nej, nej, nej, lepší, úžasnější, atd..:DD, hrozně ráda jsem chodím a bez tvejch článků byhc vůbec nevěděla skoro nic:) strašně si mi pomohla, musím říct, že už na tohle jsem trošku chytřejší:D díky tobě! :-))

Diskuze je uzavřena.