Domů Rodina & Škola Škola Online kurzy angličtiny pro děti – kontakt se skutečným jazykem (hodnocení a...

Online kurzy angličtiny pro děti – kontakt se skutečným jazykem (hodnocení a doporučení)

0

Online kurzy angličtiny pro děti. Také vaše bojují s tím, jak si osvojit cizí jazyk přirozeně, rychle a především efektivně? Sami vidíte, jak je školní výuka nedostačující a nedokážete pochopit, jak málo se vaše děti naučí při tolika hodinách týdně? Dovolte jim učit se vlastním tempem a způsobem, který se jim jednoduše zalíbí. Máme tip na angličtinu pro děti, která jim denně nezabere více než 20 minut a přitom je velmi brzy posune o celou jednu jazykovou úroveň.

Celý koncept se jmenuje Angličtina bez biflování a sází na to, jakým způsobem se jazyk učíme ve chvíli, kdy se s ním dostáváme do kontaktu opravdu každý den.

Angličtina pro děti, která opravdu naučí

Obvykle nemáme v nejrůznější kurzy tohoto typu příliš velkou důvěru. Mívají zpravidla jen jednu úroveň, určenou samozřejmě naprostým začátečníkům. To však pro Angličtinu bez biflování rozhodně neplatí. Nabízí mnoho úrovní výuky a pro děti jsou určeny hned dvě. Záleží jen na vás, zda se začnete s celým programem učit od začátku nebo již máte tak šikovné děti, že rovnou zvládnou odpíchnutí od druhé úrovně.

A jak celý koncept vypadá? Je založen především na přirozenosti. Snaží se tak napravovat nedostatky současné výuky na školách, která obvykle klade důraz jen gramatiku a porozumění nebo dokonce rozhovory v angličtině tak posouvají na druhou kolej.

Přístup Angličtiny bez biflování je proto v mnoha ohledech zcela inovativní. Klade důraz na různé metody osvojování jazyka. A nejde tu jen o samotnou metodu výuky. Potěší vás i její technické možnosti. Na závěr každé lekce také nezapomene zhodnotit váš výkon a poradit vám, kde máte ještě mezery. A pokud děti něco potřebují, je to právě zpětná vazba. Nebude je bavit výuka s bezduchým strojem. Ale pokud s nimi ten stroj začne komunikovat, je to už docela něco jiného.

Když se řekne děti, nepředstavujte si jen ty nejmenší

A jak cílovou skupinu Angličtiny bez biflování určené pro děti definovat? Na své si tu přijde každé dítě, které navštěvuje základní školu, tedy víceméně. Angličtina druhé pokročilosti je určena i pro trochu starší studenty, kteří si potřebují upevnit základy, na které pak mohou navázat s novou látkou. Nabízí se tak přímo pokračovací kurzy Angličtiny bez biflování nebo nějaká jiná forma výuky.

A opravdu to není jen o nějakém „nadání“ na jazyky. Cizí jazyk se může naučit i ten, kdo ve třídě doslova nestíhal. I skutečný outsider si polepší, pokud dostane k dispozici ty správné prostředky a nebude mu chybět ani pořádná motivace

Jak vlastně funguje Angličtina bez biflování

Celý koncept je dílem zkušeného jazykového lektora Pavla Ponížila. Sám si celou peripetií nevyhovující školní nauky prošel a teď tedy ví, jak si s ní poradit. Razí heslo, že se snažíme dětem vštípit základy jazyků až příliš násilně. Z hodin se tedy stává spíše „činnost za trest“ než skutečná zábava. A kouzlo objevování nového tady chybí úplně.

A aby tomu Angličtina bez biflování předešla, bude mít vaše dítě k dispozici celou řadu šikovných nástrojů. A to navíc v tom správném poměru. Posuďte sami. K dostání je:

 • 50 % kombinované výuky prostřednictvím poslouchání a obrazových vizualizací
 • 30 % praktického mluvení
 • 20 % zábavného poslouchání
 • 10 % nepostradatelného čtení

Jistě uznáte sami, že takto hodina angličtiny ve škole nevypadá ani náhodou. Program se přizpůsobí každému. I dětem, které si připadají jako tzv. věční začátečníci. A to je rozhodně skvělá zpráva.

Učení angličtiny může být zábavné a snadné

Naučte své děti angličtinu prostřednictvím kurzu Angličtiny bez biflování ať jste kdekoli, a to zcela bez stresu prostřednictvím internetu. Efektivně a pohodlně. V tom totiž tkví největší přednost toho kurzu. Nemusíte nic stahovat, vše je přístupné na vašem profilu on-line a odkudkoli. Dítě se tak může učit třeba i v autobuse cestou domů ze školy nebo na chatě u babičky. Není tak připoutáno k jednomu zařízení s programem a zlepšování se v angličtině ho tedy nijak neomezuje. K dispozici má krátké lekce, trvající asi 15 minut. Najdete v nich cvičení, která formují a upevňují každou nově získanou dovednost.

Ale učení jazyka není jen o slovíčkách a náročných paměťových technikách. S Angličtinou bez biflování si dítě potrénuje i:

 • Čtení
 • Psaní
 • Poslech
 • Mluvení
 • Výslovnost
 • Kontrolu gramatiky
 • Skutečnou mluvu rodilých mluvčích
 • Dialogy
 • Gramatická cvičení
 • Jazykové hry
 • apod.

Z jakých kurzů pro děti můžete vybírat

K mání je Angličtina pro děti I. a Angličtina pro děti II. První lekce jsou určeny pro dětské začátečníky resp. první ročníky základní školy. Zda jsou vhodné pro vaše dítě, nebo zda by již mělo navázat na pokročilejší jazykové jevy, snadno zjistíte za pomoci rozřazovacího testu. Ten je zdarma i u kurzů určených pro dospělé zájemce o zlepšení jazyka. Budete tak mít jistotu, že nepořídíte něco, co není pro vašeho potomka vhodné.

Za Angličtinu pro děti I. zaplatíte 990 Kč. Získáte tak dva roky časově neomezené výuky (běžně je dostupný jeden rok, aktuálně běží akce 50 % plus) a celkem 67 lekcí, v nichž mimo jiné najdete třeba 44 minut mluveného slova. Lekce jsou různě tematicky zaměřené, čímž se jednotlivá osvojená slovíčka či fráze ještě lépe zapamatovávají.

Angličtina pro děti II. je na tom velmi obdobně, jen s tím rozdílem, že lekce jsou o něco delší a komplexnější, takže jich v rámci dvouletého kurzu dostanete „jen“ 67. Procvičí opravdu všechny potřebné okruhy a nemusíte tak platit za žádného jazykového lektora ani nutit dítě, aby do kurzu dojíždělo apod. Vše probíhá opravdu z pohodlí domova a to maximálně vstřícnou a zábavnou formou.

TIP: Díky šikovné výukové platformě lze lekce Angličtiny online dělat kdykoli a kdekoli.

Vaše děti budou v kontaktu se skutečným jazykem

Díky kurzu Angličtina bez biflování se děti naučíte opravdu skutečný jazyk. Všechny nahrávky a dialogy jsou vždy načteny rodilým mluvčím – Britem nebo Američanem. Děti tak získají opravdu kvalitní kontakt s jazykem. Díky interaktivnímu rozhraní také mohou sledovat svůj pokrok. A tak mohou personalizovat své učení a učit se opravdu tak, jak chtějí a aktuálně potřebují.

Zcela jistě pocítí radost z učení angličtiny. A potěší je i jazykové hry. Všechny získané materiály lze totiž opakovat hraním interaktivních jazykových her. V nich používají slova, která již znají a přitom se zároveň učí nová.

Stačí 15 – 20 minut denně

Angličtina bez biflování naučí vaše děti, jak se mají správně učit. Neklade důraz na kvantitu, ale na kvalitu, právě proto stačí pouhých 15-20 minut denně. Více určitě ne, dítě tak nestihne získat k učení odpor a naopak se bude těšit na stále nové a nové lekce. Jak startovací bod získá šikovný videonávod, který ho vším potřebným provede. Naučí se používat interaktivní prvky a později si samo celou výuku poskládá tak, jak mu bude nejvíce vyhovovat.

V samotném procesu učení nebudou vaši potomci nijak omezeni. Nemusí jet podle jednolité šablony. Naopak. Vybírají si témata a lekce, na které mají zrovna čas a chuť. Leckdy se tak mohou dostat k doplňkovým materiálů, napodobujícím školní výuku. Tedy samozřejmě v tom správném slova smyslu. Slovíčka navíc i procvičení konkrétních jazykových jevů se totiž vždycky hodí.

Součástí celého programu je samozřejmě i pravidelné poslouchání nahrávek. Nejsou dlouhé, nebojte se. Děti u nich určitě pozornost neztratí. A co víc, mohou si je pustit třeba při domácích pracích nebo při cestě za kamarády- Využijí tak efektivně svůj nevyplněný volný čas a učení jím náhle nebude přidat vůbec obtěžující. Vůbec totiž nezaznamenají, že se něco učí.

TIP: Zpočátku se neobejdou bez vašeho dohledu. Podmínkou správného fungování celého konceptu je totiž pravidelnost. Zpočátku je tedy musíte naučit to, že si ve svém denním programu musí (nebo by alespoň měly) najít vždy 15-20 minut na to, aby si Angličtinu bez biflování zapnuli a věnovali se jí. Neměli by dělat výjimky, nebo jen opravdu výjimečně. Pokud se vám povede tohle dodržet, pak je poloviční úspěch zaručen. Navíc se děti naučí pravidelnosti, což se jim rozhodně bude v dalším životě hodit.

[highlight]Vyzrajte na vysoké ceny díky šikovným rodinným balíčkům[/highlight]

Možná se vám zdá cena 990 Kč příliš vysoká. My si to nemyslíme, ovšem pokud jste jiného názoru, pak vás určitě potěší, že můžete při nákupu výrazně ušetřit. Nabídka Angličtina pro děti Premium vám nabídne sadu, v níž získáte oba kurzy angličtiny. Tedy jak kousek, určený pro nejmenší účastníky, tak i jeho pokročilejší verzi. Obojí dohromady je k mání za skvělých 1690 Kč. Najednou tedy můžete pořídit chytrého výukového pomocníka jazyků pro všechny své ratolesti.

Rodinný balíček Angličtina bez biflování vám pak připraví skvělou cenu za všechny kurzy dohromady. Tedy i za ty, určené pro dospělé členy rodiny, včetně angličtiny obchodní. A kolik zaplatíte? Jen 10 990 Kč. A nejste ničím omezování. Vystačíte si jen s internetovým připojením a mezi kurzy samotnými můžete libovolně přepínat.

TOP NABÍDKA

Výhody – Online kurzy angličtiny pro děti Angličtiny bez biflování pro děti

 • široká nabídka témat
 • snadné připojení i učení
 • interaktivní rozhraní
 • prvky přizpůsobené přímo dětem
 • dvě úrovně pokročilosti
 • příznivá cena

Nevýhody

 • kurz je omezen dvěma roky užívání

Angličtina bez biflování pro děti patří k velmi zajímavým programům, zaměřeným na věkovou skupinu, která si cizí jazyk přirozeným způsobem osvojuje nejsnáze. Vše si můžete vyzkoušet zdarma a správnou úroveň k zakoupení určíte podle rozřazovacího testu. Určitě tak svým dětem nekoupíte zajíce v pytli.

VÍCE INFORMACÍ