Domů Krása & Péče Recenze Lancome La Vie Est Belle En Rose

Recenze Lancome La Vie Est Belle En Rose

2

Recenze Lancome La Vie Est Belle En Rose jenom potvrdí kvality této jedinečné dámské vůně. Milujete vůni? Někdo je závislý na nakupování kabelek, někdo zase dává přednost parfémům. Já osobně mám parfémy velmi ráda a věřím, že vyjadřují osobnost člověka. Každá žena by měla mít svůj parfém, který jí sedí nejvíce a odráží její osobnost. Parfém není jen nějaká voda, která by měla zamaskovat přirozené pachy. Je to něco, co ukazuje, jaká je nositelka osobnost. Podívejte se na jeden ze značkových parfémů, který jsem si velmi oblíbila. Škoda, že nemohu převést vůni až k vám.

Lancôme La Vie Est Belle En Rose je květinová krása

La Vie est Belle je známá jako „křišťálový úsměv“. Slavný La Vie est Belle Eau de Parfum je reinterpretován s květinovým čerstvým podpisem pivoňky a růží. Tento parfém, unikátní sérum, vás zve k tomu, abyste se na věci dívali jinak, aby byl život vnímán silou pozitivních emocí. Jako filtr optimismu v životě, vyzve vás vidět jasnější stránku života, jeho růžovou stránku a kultivovat štěstí skrze všechny jeho formy. La Vie est Belle En Rose Vám nabízí nový pohled na štěstí tím, že vás zve k tomu, abyste považovali život za něco, co je krásné a bezstarostné. Já jsem celkově pozitivní člověk a vždy věřím, že každá starost se dá nějakým způsobem vyřešit. Parfém je pro mě veselý a hravý.

Lancome La Vie Est Belle En Rose – Složení vůně

Nejsou to jen pivoňky a růže, které dodají parfému nezaměnitelnou vůni. Celý pocit toho, co cítíte, je složeno z několika fází. Vzniká tak unikátní sérum. V první fázi sama cítím zejména ovocné tóny bergamotu a červených plodů. Poté následuje teprve vůně pivoněk a růží. Celá vůně jak podtržena tóny:

  • santalového dřeva
  • pižma

Jak bylo řečeno v úvodu, vůně by měla odrážet člověka, který jí nosí. Tato vůně má také svůj příběh. Byla vytvořena právě proto, abychom viděli svět lepší a zářivější. Měli bychom se dívat na svět přes růžové brýle, proto má láhev růžový filtr. To se mi opravdu moc líbí. Pokud jste však pesimisté, raději si vyberte nějaký jiný parfém. Výrobci se zaměřili na pozitivní stránku života a dávají člověku možnost dívat se na svět okolo optimisticky. Na hrdle flakonu najdete růžová křídla, která znamenají svobodu. Ta křídla mě okouzlila.

Hlava

bergamot, červené ovoce

Srdce

pivoňka, růže

Základ

pižmo, santalové dřevo

Druh vůně
 květinová, ovocná

Jak parfém používat

Při aplikaci La Vie Est Belle En Rose na kůži, se zaměřte na oblasti těla, jako je vnitřek vašich zápěstí, pod ušní lalůčky a pod kolena. Tato vůně je příběhem štěstí a je to nejžádanější vůně od jejího uvedení na trh. Pro toaletu je La Vie est belle En Rose mocně silná a dlouhotrvající. Vybírejte moudře, vůně je to poměrně intenzivní po dobu několika prvních hodin. Postupně se změkčuje, ale opravdu zůstává celý den na kůži.

Chcete si vylepšit náladu?

Lancôme La Vie Est Belle En Rose je skvělý prostředek na zlepšení nálady. Váš pocit bude nádherně jiskřivý, svěží a dlouhotrvající. Když jsem ho sama použila, cítila jsem se opravdu žensky a zároveň sebejistě. Opravdu mi sedne. Parfém opravdu oslavuje ženskost, štěstí a svobodu. Vůně bude také dokonalým darem například ke Dni matek, nebo i k narozeninám. Lancôme La Vie Est Belle En Rose je k dispozici ve 2 velikostech:

  • 50 ml
  • 100ml

Velikost 50 ml vás vyjde na částku okolo 1300 Kč a velikost 100 Ml pak se cena vyšplhá na 2000 Kč. Záleží na vás, do jaké velikosti parfému chcete investovat. Já bych ale v tomto případě rozhodně na penězích nešetřila a koupila si klidně dva.

Jak vybrat správný parfém

Ať už jste fanatik vůní nebo hledáte novou vůni, tak výběr může být skličujícím zážitkem. Když se přiblížíte parfému, jediná informace, kterou můžete získat o nějaké vůni před vámi, je, jak vypadá láhev, která vám samozřejmě nic neříká. Často jste čichali několik výběrů ze stovek dostupných lahví s pomocí nadšeného prodejce, který obvykle není vůbec nápomocen. Vůně, kterou milujete, se může skutečně stát vaší součástí, rozšířením sebe sama. Když vyzkoušíte tento parfém, počkejte chvíli a nechte ho chvíli „ vyprchat“, poté ucítíte skvost, který vás zaujme stejně, jako mě.

Lancome La Vie Est Belle En Rose – Shrnutí

Lancome La Vie Est Belle En Rose je krásná vůně a je vhodná pro všechny, kteří milují vůni pivoněk, růží a dřeva. Pokud tedy milujete květiny, jistě budete spokojeni. Cena je sice vyšší, nicméně určitě stojí za to do tohoto parfému investovat. Případně tento parfém může být skvělý dárkem, pokud jste si jisti, že se do stylu trefíte. Já osobně mám moc ráda všechny květiny od narcisek až po orchideje, proto se mi také líbí tato vůně. S klidným svědomím vám mohu říci, že jsem se nebála koupit si zmíněné větší balení. Mohu je doporučit.

Lancome La Vie Est Belle En Rose – Video

[author image=“https://proslecny.cz/wp-content/uploads/2019/05/flower-child-336658_640.jpg“ ]DANIELA D. Kromě zdravého životního stylu miluji také módu a samozřejmě nakupování :)[/author]

2 KOMENTÁŘE

Diskuze je uzavřena.