Domů Krása & Péče Gigalash sérum na řasy – recenze a zkušenosti

Gigalash sérum na řasy – recenze a zkušenosti

3

Gigalash – recenze Řasy rámují obličej jako dokonalá pasparta. Aby však bez obtíží tento náročný úkol plnily, musí být řádně vyživovány a posilovány. Nejsou-li, přichází na řadu prodlužování a další, často až kosmetické operace, což řasám dlouhodobě nesvědčí.

A přitom k poškození řas stačí málo: každodenní součásti běžné hygieny, zahrnující líčení a jeho následné odstraňování, mohou vést k oslabení, lámání a vypadávání řas. A právě správná výživa může tomu nepěknému jevu zabránit.

Proč právě Gigalash? Inu, protože jinak byste musely kompletně překopat svůj jídelníček. Řasy toho totiž pro svou perfektní výživu a zdraví potřebují opravdu hodně. V naší stravě tak nesmí chybět vitamíny a mikro a makro prvky. Pro řasy jsou nejdůležitější vitamíny A a E, vitamíny skupiny B, zinek, selen a produkty bohaté na nenasycené omega-3 a omega-6 mastné kyseliny. A nesmíme zapomenout ani na správnou dávku bílkovin, jódu a železa!

Co si zapamatovat: jde o stejné prvky, které jsou důležité i pro krásné vlasy.

Že vypadá takový popis jednoduše? Ale kdeže. Pojďme se podívat, které potraviny jsou na zmíněné prvky nejbohatší, a které bychom tedy měly zařazovat do svého jídelníčku nejméně 4-6x týdně.

Jak podpořit růst řas a obočí aneb dieta pro řasy – Gigalash

Vitamin A – základní vitamin pro vaše krásné oči..

… i pro vaše řasy. Má totiž mnoho funkcí. Pomáhá obnovit oční buňky a důležitý keratin, příznivě působí na zdravotní stav oči i kůže okolo nich. Ve stravě ho můžeme najít ve dvou formách:

  1. retinol (biologicky aktivní vitamín),
  2. beta karoten (provitamin, který se v lidském těle mění na vitamin A).

Mezi hlavní zdroje vitamínu A patří: máslo, smetana, zelenina a ovoce, zbarvené oranžově nebo zeleně (např. mrkev, mandarinky, dýně, špenát, hrášek, pažitka, kopr, mango, broskve, kapusta, salát, zelené fazolky, meruňky).

Omega-3 a omega-6 mastné kyseliny – bez nich se zdravá pokožka neobejde

Věděli jste, že kromě svého vlivu na zdraví cévního systému a dobrou funkci mozku také příznivě ovlivňují pokožku a vlasy jednoduše tím, že zlepšují jejich elasticitu? A nejlepší zdroje omega-3 a omega-6 mastné kyselin? Mořské ryby (losos, sleď, makrela, pstruh), ořechy, sója, slunečnicová semena.

Jod – díky němu řasy rychleji porostou

Ano, právě jód je ten žádaný katalyzátor, bez kterého krásný a svůdný pohled mít zkrátka nebudete. Ve stravě ho obvykle máme dostatek. Vyskytuje se totiž v tučných rybách a mořských plodech a obsahují ho také brambory, mrkev, špenát, rajčata, ananas, červená řepa, vejce, cibule, česnek a řeřicha.

Vitamínů B5 a B6 proti řídnutí řas a pro jejich posílení

Tihle šikovní pomocníčci řasy i vlasy účinně posilují a regulují práci mazových žláz. A nejlepší zdroje vitamínů B5 a B6? Droždí, vejce, syrové ovoce a zelenina, mléčné výrobky, maso, luštěniny, a obiloviny.

Železo – posilovna pro řasy

Jsou vaším problémem křehké a tenké řasy a vlasy? Pak za to velmi pravděpodobně může železo. Dejte si pozor na jeho zdroje, mezi ty nejlepší jednoznačně patří: maso (hlavně zvěřina), žloutky, droždí, červené fazole, řepa, hrášek, kakao, celozrnné výrobky, ořechy (zejména lískové ořechy), sušené ovoce (meruňky a rozinky), luštěniny a zelená listová zelenina.

Vitamin E – pro lepší zdraví kůže

Co to má co dělat s řasami? Inu zdravá kůže má také pozitivní vliv na stav vlasů a samozřejmě řas. Lépe totiž přivádí živiny k jejich kořínkům a odstraňuje toxiny. A nejlepší zdroje vitamínu E? Obilné klíčky, listová zelenina, hrášek, otruby.

Takže si to shrneme: Aby byly vaše řasy silné a krásné, je třeba nastavit si opravdu pestrý a vyvážený jídelníček, v němž dost možná budou převládat potraviny, které tak úplně nemusíte. Navíc bude nějakou dobu trvat, než se v organismu nastaví hladiny příslušných stavebních prvků a navíc jen opravdu velmi malá část jich skutečně pronikne až k samotným řasám, kde bychom je chtěly nejvíce. Není proto lepší dodat řasám tuhle výživu přímo?

Gigalash – recenze perfektní výživy pro řasy

My si rozhodně myslíme, že je. A díky Gigalash stačí pouhých deset minut denně a výsledky se brzy dostaví. A proč právě Gigalash? Je totiž:

  • 100 % přírodní (obsahuje pouze přírodní ingredience)
  • 100 % hypoalergenní (vhodný i pro soby s citlivou pokožkou)
  • 100 % trvanlivý co do výsledků (po několika týdnech až měsících už budete třeba aplikovat pouze 1-2x do týdne)
  • a dodává 100% dlouhé a trvanlivé řasy (žádné umělé náhražky, vaše vlastní řasy, posílené a ozdravené přirozenou cestou)

Gigalash obsahuje skutečně velké množství účinných látek, o kterých jsme si psali výše. Tedy všechno, co vaše řasy pro svůj krásný a zdravý vzhled potřebují. A pokud nevěříte, pak tu máme důkaz. Podívejte se na to, z čeho se Gigalash skládá a jak vám může pomoci:

Gigalash složení:

Enzyme “EPM”, aquavit, Wolf bursa Groha genes, foumingzhisuan sodium, ethyl amide MEA, hydrolyzed keratin, propylene glycol, sorbitol, collagen sodium, wheat germ acid, linolenic acid, chitosan glycosaminoglycan, nettle extract, bitter orange flower oil, fourteen acylating, moisturizing, natural extracted cellulose A, vitamin E, vitamin C, panthenol, allantoin, the yankees glycerin extract.

Opravdu, samá příroda, i když občas nazvaná trochu odborněji, než jste asi zvyklé. A všimněte si, že spoustu těch účinných složek lze najít i ve kvalitních šamponech nebo řasenkách! Gigalash tedy rozhodně nevaří z vody, ale místo toho staví na osvědčených principech a vyzkoušeném složení.

Gigalash – recenze

Sérum na řasy Gigalash je prozatím k dostání jen na internetu. A to je vlastně dobře, protože si díky tomu stále zachovává příznivou cenu. Domů vám dorazí taková malá řasenka, ovšem na jejím konci nenajdete kartáček, ale spíš praktickou lopatičku, na kterou se vejde přesně tolik séra, kolik je potřeba k ošetření jedné oční linky. Více přípravku není třeba. Nevsákne se tak, jak by měl, a navíc by se mohl dostat do očí, kde nepříjemně štípe (tedy alespoň mě).

Gigalash sérum na řasy – recenze a zkušenosti
Gigalash sérum na řasy – recenze a zkušenosti

Měli byste vědět: oční linka je místo, kde řasy vyrůstají z pokožky. Právě tady se nacházejí jejich kořínky, které se Gigalash snaží důsledně vyživit a posílit.

TIP: Přípravek koupíte v akci ZDE

K nanášení a aplikaci není třeba nic vytknout. Vůně Gigalash je střídmá a nevtíravá a ucítíte ji pouze, pokud máte velmi citlivý nos. Všechny typy pleti, ale podle testování na širším okruhu kamarádek, sérum snášely velmi dobře – možná i díky velmi malému množství, které je nutné použít (Gigalash vám tak skutečně velmi dlouho vydrží).

Ergonomický tvar skvěle padne do ruky, neklouže a daří se tak udržovat poměrně velkou přesnost při práci s lopatičkou. A pokud se náhodou něco nepodaří a sérum se dostane do očí, dá se ihned odstát za pomoci papírového kapesníčku. Vyzkoušeno a funguje to skvěle.

Co je dobré vědět: opravdu se vyplatí naučit se s lopatičkou manipulovat. Netrvá to dlouho, chce to jen trošičku pocvičit. Rozhodně to nevzdávejte jako jedna moje kamarádka, která si po třech týdnech všimla toho „že jsou moje řasy nějak hezčí a delší“ a objednala si Gigalash taky. Po dvou (podle ní) neúspěšných pokusech, začala Gigalash aplikovat za pomoci vatové tyčinky do učí. Výsledek je ten, že ona už dopotřebovává druhé balení, zatímco já jsem pořád u prvního. Do vaty se totiž nasaje víc tekutiny, než se následně aplikuje na oči.

Nejen na řasy, ale také na obočí

Záleží na tom, kde chcete pěkné řasy mít. Gigalash lze totiž aplikovat na horní i spodní linku, a navíc taky na obočí, jestliže je málo husté nebo se vám z jiných důvodů zkrátka nelíbí. Počítejte ale s rychlejším vypotřebováním. Jedno balení Gigalash, aplikované jen na horní linku řas, vydrží podle mého pozorování asi půl roku. Aplikace i na spodní linku zkrátí tuto dobu asi o měsíc a při aplikaci na obočí budete potřebovat nové balení Gigalash každý čtvrt rok.

Jak se Gigalash používá

Stačí ho nanést 2x denně ráno a večer. Rychle zasychá a nic tak nebrání další aplikaci make-upu. Po 3-4 týdnech bude užívání už opravdu znát. Potom stačí aplikovat už je párkrát do týdne. Oči po něm neštípou, nesvědí ani nepálí. Prostě ideál.

Otevřený vydrží i rok, pokud ho tedy nestihnete spotřebovat a je samozřejmě pečlivě dermatologicky testován. Což znamená ve zkratce to, že je absolutně bezpečný a nemá žádné nežádoucí vedlejší účinky.

Gigalash působí hned dvakrátprodlužuje růstový cyklus řas a zároveň podporuje i růst nových řas. A samozřejmě se stará i o jejich ochranu proti lámání a pečuje o jejich celkovou pružnost.

Gigalash – souhrn

Sečteno a podtrženo: základem krásných řas je především správná péče, stejně tak jako kvalitní kosmetika a ideální výživa. A to už od obyčejného přípravku pro odlíčení. To totiž není jen nedůležitým médiem, které pomáhá z řas odstraňovat nečistoty, nýbrž plnohodnotnou součástí péče o řasy. Stejně důležité je také to, čím řasy vyživujete. Můžete spojit příjemné s užitečným a zajistit jim mnohem lepší prokrvení i výživu, jednoduše tím, že jim dopřejete to správné sérum s nenáročnou aplikací a skvělým přírodním složením. Gigalash obsahuje množství účinných látek, nevyvolává alergické reakce, bezproblémově se aplikuje a vezmeme-li v úvahu, jak dlouho vydrží, rozhodně nestojí moc. Patří tak rozhodně k tomu nejlepšímu, co můžete svým řasám dopřát.

TIP: Přípravek koupíte v akci ZDE

 

FAQ – nejčastěji kladené otázky

Jak dlouho vydrží jedno balení GigaLash?

Jedno balení obsahuje 3ml séra, které vystačí až na 5 měsíců používání, to znamená, že vám pro dosažení výsledků úplně postačí jedno balení. Pokud si chcete dosažené výsledky udržet dlouhodobě, budete potřebovat ještě jedno balení.

Kdy se dostaví první výsledky a jak dlouho musím GigaLash používat?

První výsledky v podobě pevnějších a tmavších řas uvidíte již po jednom týdnu používání séra GigaLash. Abyste dosáhli dokonalé prodloužení, zhuštění a ztmavnutí řas, doporučujeme sérum GigaLash používat 6 týdnů, během nichž dojde ke kompletní výměně vašich přirozených řas. Po tomto období postačí, pokud budete GigaLash používat už jen dva krát týdně pro udržení již dosažených výsledků.

Co když zapomenu aplikovat si sérum GigaLash?

Pokud zapomenete na ranní nebo večerní aplikaci, pokračujte další večerní nebo ranní aplikací tak, jak byste na nanesení séra nezapomněli. Mějte vždy na paměti, že pro dokonalé výsledky je důležité, abyste si GigaLash aplikovali pravidelně.

 

[author image=“https://proslecny.cz/wp-content/uploads/2019/10/canva-young-woman-smiling-MACxs8By_iM.jpg“ ]Míša – pracuji jako nutriční poradce, aktivně se věnuji zdravému životnímu stylu a strašně ráda zkouším nové věci.[/author]

3 KOMENTÁŘE

Diskuze je uzavřena.