Domů Krása & Péče Vybíráte nejlepší růstové sérum na řasy? Tyto jsou nejlepší ...

Vybíráte nejlepší růstové sérum na řasy? Tyto jsou nejlepší 5/5 (37)

6

Sérum na řasy je cestou, jak být dokonalá. Každá žena chce být krásná a tak využívá všech možných prostředků, jak zdokonalit své tělo. Mezi přípravky, které mají u žen úspěch, patří také séra na růst řas. Má to několik důvodů, zejména pak to, že nemusí žena na umělé prodlužování řas, což v některých případech nepůsobí zrovna přirozeně. Podívejte se, na to, z jakých prostředků lze vybírat.

TIP REDAKCE - GIGALASH

Účinky

Kromě velmi dobré osobní zkušenosti také velice dobré hodnocení napříč ineternetem.

Rychlost

Viditelné výsledky již za 7 dní, což je v porovnání s podobnými přípravky unikátní.

Cena

V porovnání s podobnými přípravky o polovinu levnější.

Celkové hodnocení :  4,75 / 5

Jak funguje sérum na řasy?

To nejlepší sérum je samozřejmě to, které funguje nejlépe. Sérum podporuje růst řas, a kromě toho je také, díky svému složení, posílí a regeneruje. Všechny séra by měla obsahovat látky, které jsou z přírodního původu. Stejně jako vlasy, na které existují prostředky na růst, tak i u řas najdeme séra, která díky složení pomáhají řasám růst a vyživovat je. Sérum se dobře nanáší a pronikne hluboko ke kořínkům řas a tak je skvěle vyživí, ale také ochrání před nežádoucími venkovními vlivy. Jestliže patříte mezi ty smolařky, které mají krátké a slabé řasy, nemusíte propadat panice ani chodit na prodlužování řas. Vyzkoušejte růstové sérum na řasy, které vám pomůže vyřešit váš problém a ještě ke všemu vaše řasy budou dokonale vyživené a krásné. Podívejte se na tři produkty, které jsou u žen velmi oblíbené a navíc mají skvělé složení, které by vám mohlo pomoci vyřešit váš problém.

Bezpečnost na prvním místě

Je však pravdou, že ženy také často dbají na to, aby přípravky, které si kupují, měly přírodní ingredience. Taková séra tak musí být bezpečná pro oči a nesmí docházet k podráždění. Zrak je jedním z nejdůležitějších smyslů a většina si život bez něj neumí představit. Séra na řasy jsou tak vyrobena z přírodních látek, které se co nejvíce podobají těm, které najdeme v lidském těle. Je také důležité, aby sérum na řasy nějakým způsobem nereagovalo na ostatní kosmetické přípravky. Nejčastěji séra obsahují hydratační složky, dále pak látky, které omezují podráždění, ale zároveň podporují růst řas.

 

[go_pricing id=“classic-gr_5a89c6dfc43b2″]

1 – Sérum Gigalash – hodnocení 97%

Gigalash – Stejně, jako u vlasů, tak i u řas funguje cyklus jejich růstu. Jistě jste si všimli, že vám čas od času nějaká ta řasa vypadne. Někdo však trpí tím, že jeho řasy jsou slabé, skoro neviditelné a ještě krátké. Cyklus růstu je však 30 dní. Po této době řasa vypadne. Růstové sérum  Gigalash funguje tak, že se tento interval prodlužuje. Tím pádem vám vaše řasy nebudou padat tak často a také stihnou narůst o něco více. Sérum řasy i obočí vyživí a také se velmi dobře vstřebává. A z čeho se takové sérum skládá? Jde především o enzymy, které byly vyvinuty zejména pro to, aby řasy nebyly tak slabé a příliš se nelámaly. Výrobce garantuje, že již po 7 dnech používání budete mít:

 • Řasy pružnější
 • O 25 % svůdnější pohled
 • O něco delší řasy

PO 14 dnech se pak můžete těšit o další posun. Zhruba po měsíci pak budete mít až o 90 % delší řasy, což už bude jistě na vašem pohledu poznat. Stejně tak výrobce garantuje to, že vám po této době o 70 % řasy zhoustnou.

Jak často sérum používat

Měli byste ho nanášet dvakrát denně, tedy ideálně ráno a večer. Velkou výhodou je to, že 6 ml balení může vydržet až půl roku, nemusíte tedy kupovat za měsíc další sérum pro to, abyste zjistili, jestli funguje. V případě, že jste zvyklí nanášet si oční linku, nebude vám nanášení séra činit vůbec žádné problémy. Jak již bylo řečeno, již po týdnu uvidíte první výsledky a právě díky této rychlosti se zdá, že právě toto sérum je mezi zákaznicemi nejoblíbenější. Sérum byste měli nanášet na horní i spodní víčko ke kořínkům řas. Pokud se přeci jen stane, že sáhnete vedle, nemusíte se bát, nic se vám nestane. Můžete však zaznamenat nepříjemné pálení, které ale není zdraví škodlivé.

2 – Sérum Miralash – hodnocení 89%

V neposlední řadě je důležité zmínit další oblíbené sérum. Pokud trpíte krátkými a málo objemnými řasami, utrhali byste ruce za přípravek, který by vám pomohl. Také se trápíte, když chcete nanést řasenku, která se vám však na vašich řasách tak akorát slepí a žádný krásný pohled nevykouzlí? Podívejte se na sérum Miralash. Toto sérum funguje tak, že prodlužuje růstový cyklus. Řasy vám tak po třiceti dnech nevypadnou, ale ještě o kousek povyrostou. Navíc se vám budou klubat další a další řasy, čímž se zvětší jejich objem. Sérum je vhodné nanášet každý večer po odlíčení. Balení je o objemu 3 ml, ale díky tou, že se používá jen jednou denně, vydrží vám několik měsíců. Nanášení je jednoduché a vaše řasy budou za pár dní:

 • Husté
 • Dlouhé
 • Vyživené
 • Regenerované

I jeho testy dopadli na jedničku. Bylo prokázáno, že sérum skutečně funguje a je vyrobeno ze složek, které jsou nezávadné pro lidské tělo. V tomto séru dokonce najdete přírodní složky a to ve formě výtažků s kopřivy a ženšenu. Tyto dvě rostliny chrání vaše oči před podrážděním, obzvláště v případě, že máte citlivou pokožku. V případě, že se vám sérum dostane do očí, je vhodné je vypláchnout čistou vodou. Může se stát, že ucítíte pálení, sérum je však zdraví nezávadné. Je doporučeno sérum používat nejlépe po dobu tří měsíců, kdy uvidíte opravdu skvělé výsledky, nicméně na to, abyste vyzkoušeli, jestli sérum funguje, vám bude stačit i 14 dnů. I po této době můžete vidět zlepšení. Stejně jako u předchozích výrobků, není problém s používáním přípravku v kombinaci s make-upem.

3 – Sérum Hairplus – hodnocení 88%

S tímto sérem jsou obecně dobré zkušenosti. Firma prodává nejen sérum na řasy, ale také na obočí. Pokud se rozhodnete vyzkoušet tuto značku a zakoupíte si tento produkt, bude na vás čekat sérum o objemu4,5 ml. Může se však pyšnit i dalšími výhodami, zejména pak:

 • Zvýrazní přírodní pigment řas i obočí
 • Snadno se aplikuje
 • Jde kombinovat s permanentním make-upem
 • Rychle se vstřebává

První dojem, když se na balení podíváte, je luxusní. Díky skvělému aplikátoru jde sérum dobře nanášet. Neucítí ani žádnou vůni a sérum je bezbarvé. Od výrobce dostanete informaci, že Hairplus lze používat i na obočí, což je velkou výhodou. Nicméně s největší pravděpodobností vám jedna lahvička stačit nebude, proto se připravte na to, že si ji budete muset dokoupit. Jeho velkou výhodou je, že se rychle vstřebává, což může být také důležité v případě, že ráno chvátáte do práce a potřebujete se nalíčit, přesto však nechcete sérum vynechat. Nejen, že vaše řasy budou delší a hustší, zároveň se také zvýrazní vaše přirozená barva a možná zjistíte, že už nebudete muset používat třeba řasenku. Vyzkoušejte také toto sérum v případě, že vás tejný problém trápí u obočí. Někteří mají to štěstí, že se pyšní krásným hustým obočím, ti méně šťastní však každé ráno jeho linie domalovávají.

Jak se nanáší sérum na řasy

 V případě, že se rozhodnete zakoupit některé sérum, měli byste zvážit všechny plusy a mínusy a podle toho si vybrat. Nicméně je pochopitelné, že na trhu najdete mnoho výrobků, některé však nemusí být tak dobré, jako ty ostatní. Porovnejte si tak výhody jednotlivých produktů a podle toho je potřeba se rozhodnout. Nejde jen o složení, u toho se každý výrobce snaží, aby bylo dokonalé, jde ale také o aplikaci, která musí být jednoduchá. Pokud totiž se sérum nenanáší správně, nemusí fungovat. Řasy musí dostat svoji výživu, jinak naopak budou slabé a zničené. Nejdříve je tak potřeba si před aplikací:

 • Umýt obličej
 • Odstranit make-up

Před aplikací séra není dobré nanášet krém, který by mohl účinek snížit. Suchá pokožka je ideálním prostředím pro sérum, které se tak dokonale vpije tam, kam má. Lahvička obsahuje aplikátor, díky kterému sérum jednoduše nanesete jak na horní víčko, tak i to spodní. Dejte pozor, abyste si zbytečně nepodráždili oko tím, že dáte sérum vedle. Nemusíte se však bát, vašemu zraku se nic nestane, jen se trochu podráždí. Jako u všech výrobků, je možné zaznamenat nějaké nežádoucí účinky. V případě, že se tak stane, sérum umyjte a na chvíli přerušte léčbu, po několika dnech zkuste sérum nanést znova.

Jak vybrat ten správný přípravek

Každý výrobce se snaží, aby právě to jeho sérum bylo nejlepší. Zákazník tak ztrácí pojem o tom, které by mohlo vyhovovat právě jemu. Řídit se tak můžete podle několik indicií. Zejména jde o složení séra, která by mělo být co nejvíce přírodní, za druhé jde o jeho účinnost. Ať už výrobce garantuje cokoliv, každé sérum by mělo být poznat po čtyřech týdnech. Pokud tedy nanášíte vodičku pravidelně každý den a po měsíci nevidíte absolutně žádné zlepšení, měli byste zvolit jiný přípravek. Nedílnou součástí je aplikátor. Jestliže se sérum dobře nanáší tam, kam patří, je to velké plus. V neposlední řadě je důležitá cena, která by měla být tak akorát. Příliš nízká částka napovídá, že výrobek muže být padělaný. Vysoká částka znamená zase to, že výrobce chce pouze na výrobku vydělat. Volte tak raději „ něco mezi“. V neposlední řadě by bylo dobré se také podívat na recenze od jiných zákazníků. To vám může opravdu hodně pomoci.

Složení a účinek séra na růst řas

Při výběru séra na řasy je nejdůležitější jeho složení. V závislosti na tom pak bývá produkt určený na zahuštění, posílení, či prodlouženíPřed chemickými produkty dejte přednost těm přírodním. V nich mohou být zastoupeny účinné látky, jako je například výtažek z trsovníku lékařského, ženšen, aloe vera či extrakt z měsíčku lékařského.

Pro posílení a výživu řas by v séru neměly chybět vitamíny A, C a E, a pro vyhlazení a podporu lesku pak ricinový olej a D-panthenol. V kombinovaných produktech pro řasy, obočí a oční okolí najdete často také kyselinu hyaluronovou, která hydratuje pokožku – vlivem toho kořínky řas nevysychají, což podporuje jejich růst.

Jak často používat sérum na řasy?

Každý výrobce uvádí na svém produktu četnost doporučené aplikace. Ve výsledku je to ale dost obdobné u vše a platí zlaté pravidlo, že se nic nemá přehánět.  Většinou se doporučuje nanášet produkt 1x denně po odlíčení očí na kořínky řas, podobně jako oční linku, a to ideálně večer.

Proč používat sérum na řasy?

Proč by vám nemělo sérum na řasy ve vaší kosmetické výbavě chybět? Pod každodenním náporem řasenky a při nešetrném odličování bývají řasy často vystaveny nadměrnému tlaku, vlivem kterého mohou začít předčasně vypadávat. Pravidelným používáním séra se řasy posílí, díky čemuž mnohdy dorostou až na svou maximální možnou přirozenou délku. Některá séra dokážou řasy také zahustit, takže pohled očí ještě více prohloubí.

Péči svým řasám by měly dopřát také ženy, které se nelíčí. Stejně jako vlasy a kůže trpí i řasy pod každodenním působením počasí a povětrnostních podmínek. Proto je vhodné každé řasy alespoň jednou za čas pomocí séra vyživit a posílit.

Kde koupit vhodné sérum na řasy

Zmíněná séra pravděpodobně nenajdete v drogériích ani lékárnách, které běžně navštěvujete. Je nejlepší se porozhlédnout na internetových stránkách výrobců, případně jejich obchodních partnerů. Opět zde platí pravidlo, abyste si dali pozor na podvodníky, kteří mohou chtít jen peníze, a ve finále se žádného produktu nedočkáte. Nakupujte jen u prověřených obchodů a nikdy neplaťte nic předem. Dá se říci, že jde o léčivo, proto je vhodné hlídat i datum spotřeby. Na výrobcích by mělo vždy být uvedeno datum, do kdy se má sérum spotřebovat. Vzhledem k tomu, že přípravek by měl vydržet až půl roku, lze předpokládat, že doba exspirace bude také tak dlouhá. Jak jste na tom s řasami vy? Potřebovali byste mít hustší řasy, nebo jednoduše chcete vypadat lépe? Pak tyto přípravky určitě vyzkoušejte.

 

[author image=“https://proslecny.cz/wp-content/uploads/2019/10/canva-young-woman-smiling-MACxs8By_iM.jpg“ ]Míša – pracuji jako nutriční poradce, aktivně se věnuji zdravému životnímu stylu a strašně ráda zkouším nové věci.[/author]

 

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.

6 KOMENTÁŘE

 1. Připojuji se ke kladným referencím. Zkoušela jsem I sérum za 2500, ale gigalash je lepší.

 2. Mám také skvělou zkušenost s gigalash. Cena v pohodě a výsledky top. Kamila

 3. Gigalash je super, zhoustly mi řasy během 3 týdnu a jsou hlavně pevnější.

Diskuze je uzavřena.