Domů Krása & Péče Líčení Recenze – makeup Rimmel ...

Recenze – makeup Rimmel 4.67/5 (3)

0

Každodenní make-up je už moje ranní rutina. Dlouho jsem hledala ten pravý, který by vyhovoval mojí pleti, vydržel celý den a byl jednoduše moje číslo jedna. Háček ovšem byl v tom, že je poměrně drahý, což nemám problém si připlatit za kvalitu. Jen mi začalo být líto takových těch lazy dní, kdy mám make-up na sobě jen pár hodin. Proto jsem si pořídila jeden obyčejný a levný, který je naprosto skvělý!

Připomeň si, jak vybrat správně make-up.

img_9036

Pojďme si hned z kraje říct tu krásnou částku, kterou Rimmel Lasting Finish 25h stál. Pořídila jsem ho v drogerii dm za krásných 169Kč. Nejdříve jsem si říkala, že za tuto cenu nemůžu čekat zázraky, ale opak byl pravdou.

Sáhla jsem po druhé nejsvětlejší barvě – soft beige 200.

Pod víčkem se skrývá pumpička, za sebe musím říct, že do produktu bez pumpičky bych už nešla. Je to hygienické a skvěle se dávkuje na hřbet ruky. Samotný produkt má příjemnou vůni.

Aplikovala jsem ho pomocí štětce, roztíratelnost dobrá. Není úplně tekutý, ale ani hustý. Zlatý střed. Krytí je dobré, průměrné. Nevytváří vzhled masky, ale zakryje, to co je potřeba!

 

Jak nejlépe otestovat make-up, než v den, který je parádně nabitý?

Líčila jsem se hned ráno v 8h, šla jsem do práce, kde jsem strávila 8h na nohách, pod umělým osvětlením a klimatizací (jak moc dobře víš, tyhle faktory nejsou ideální). Práce mi skončila v 18h, řítila jsem se na tramvaj a jela domů, kam jsem musela dojít od zastávky cca 15 min do kopce. Když jsem se dokodrcala domů, bylo skoro 20h.

Nejspíš tě nezajímá můj celý den, to chápu! ALE ta podstatná věc je, že make-up vydřel krásně na místě po celou tu dobu. Byla jsem mile překvapená.

Na T zóně jsem se lehce leskla, ale nebyly to žádné extrémní odlesky. Byl to takový zdravý lesk, nakonec to vypadalo, že jsem se tak ráno probudila. Což vidím jako velký bonus, mít na sobě make-up a vypadat přirozeně!

 

Shrnutí:

+ cena

+ dobrá dostupnost – koupíš v každé drogerii

+ výdrž

– mastnější vzhled pleti při více vrstvách make-upu

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.