Domů Trendy & Fashion Nakupování Staň se guru v nakupování Zatím bez hodnocení.

Staň se guru v nakupování Zatím bez hodnocení.

4

Všichni to známe-jednou za čas se v nákupních střediscích přežene smršť slev. Kdy takové slevy jsou a jak odpozorovat, že se blíží? Jak se tedy stát královnou nakupování? 

„Slevová období“

Jelikož mám módu a nakupování moc a moc ráda, už vím, kdy a kde budou na jaký typ oblečení slevy. Je to o prostě zkušenostech, pozorování a chození tisíce kilometrů po nákupních střediscích.

ZIMNÍ OBLEČENÍ-Nejdražší ceny na oblečení na zimu jsou v říjnu a v listopadu. Na konci listopadu jsou ceny asi největší. POZOR! Zdálo by se, že po Vánocích ceny začnou rapidně klesat, není tomu tak ve všech obchodních střediscích. Spousta lidí dostává „od Ježíška“ různé kupóny, šeky, dárkové karty a podobně. A po svátcích se hned vydají na nakupovací horečku… Ceny klesají během února. V březnu jsou pak totální výprodeje.

LETNÍ OBLEČENÍ– Nejdražší kousky na prázky pořídíte v květnu. Na konci června ceny mírně klesají. POZOR! Na začátku srpna pořád trvají drahé ceny, totální výprodeje přímo do školy-konec srpna, začátek září… Akorát si té „letní výbavičky moc neužijeme…

Staré a nové kolekce

Ale i v „drahých období“ lze něco málo ušetřit. Na internetu, především Instagramu můžete sledovat nové kolekce jednotlivých obchodů. Pak jednoduše vypozorovat a odvodit, kdy vyjde nová. V tu dobu je výprodej na „starou kolekci“. Každý obchod obnovuje kolekce po nějaké době, většinou asi 3 týdny (je to obchod od obchodu jinak).

Kopie některých kousků

Tak jo, tohle je trošku podvod a nejspíš bych vám ho ale vůbec neměla říkat, jde ale přece o vaše peníze, ne? Určitě jste si někdy všimly, že nějaký obchod má úplně stejný kousek oblečení, jako jiný. Pokuste se vypozorovat, který je levnější, ten bude sice pravděpodobněji kopie, Vám to ale ušetří peněženku.

Doufám, že mé rady vám k něčemu byly. Někdy je potřeba ale na slevy dát pozor. Sleva může být z důvodu nekvality, nebo že si to oblečení zkoušelo už moc lidí, je počmárané, je v něm díra… Atd. Mé rady určitě vždycky neplatí úplně stoprocentně, ale vždy to jde po větší zkušenosti vše odpozorovat a zjistit. Ročně tak za svoje milovaný šactvo můžete ušetřit tísícovky! Přeji vám hodně štěstí s nakupováním!

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.

4 KOMENTÁŘE

  1. doufám že budu, protože 22.9. jde na noční nakupivání do Freeportu a moc se těším. Jsem zvědavá kolik zse utratím.

  2. jako guru se cítím pokaždé, když projdu vchodem do Freeportu v Hatích :))

Diskuze je uzavřena.