TOP články + statistiky Zatím bez hodnocení.

large (1)Dneska už jsem konečně po delší době chtěla zrealizovat nějaký fotonávod, ale protože se ještě pořád necítím úplně v pořádku a při nějakém náročnějším pohybu mi umíraj ledviny, rozhodla jsem se to posunout a dneska si dát takové malé opáčko. Řeknu Vám jednu věc – já jsem blázen do statistik. Neuvěřitelně mě baví různé grafy, statistiky, čísla, tabulky nebo porovnání tady na blogu. Proto samozřejmě máme třeba Google Analytics, který mi tohle pečlivě všechno měří + wordpress mi toho řekne taky poměrně hodně.

O co tedy půjde? Ráda bych Vám ukázala a dala odkazy na články, které jsou tady na blogu úplně „nejlepší“ (podle hodnocení), nejkomentovanější, nejnavštěvovanější, nejdiskutovanější a mají plno dalších nej. Každý den tu totiž je plno nových návštěvníků a myslím, že ne každý pravidelně blog sleduje a nějaký článek jste třeba vynechali, tak proč si to nezopakovat?

Naprosto největší zobrazení a přečtení článku má článek Jak posunout menstruaci. Ten má přes 10.000 shlédnutí a průměrně na ni jeden návštěvník stráví 6 minut (což je strašně moc, zkuste si být 6 minut na jednom článku, který ani není nijak obsáhlý).

Nejúspěšnější fotonávod byl určitě ten na Rybí cop. Stačí se podívat na počet sdílení a liků na fb. Hodně úspěšná byla také Mašle z vlasů. (Rybí cop přes 7.000 shlédnutí).

Třetí v pořadí je článek Krok za krokem: Hormonální antikoncepce, který Vás podle statistik zajímal v posledních třech měsících nejvíc. Jen za ty tři měsíce ho vidělo 3.000 lidí (předchozí čísla jsou počítána od vzniku článku).

Co se týče nějakých těch DIY návodů, hodně komentovaný a diskutovaný byl Barvení vlasů – křídou?!.

Nejvíce času (okolo 9 minut) jste strávili na fotonávodu Čelenka z rybího copu (+ potom i na již zmíněném návodu na rybí cop) a tenhle fotonávod patří k těm úspěšnějším.

Naprosto nejvíc komentovaný článek je na téma Bolest vs První sex, který sem hlavně přivedl spoustu nových návštěvníků z vyhledávání.

Co se týče obecného dosahu, e-mailu a celkově dotazů, nejvíc „rozruchu“ způsobil docela i překvapivě článek o čtečce Kindle, po jehož uveřejnění mi přišlo desítky e-mailů a desítky vzkazů + samozřejmě spousta komentářů.

Z osobních zápisů vás nejvíc zaujal článek Historie mých vlasů + foto.

Celkově

V současné době je  na blogu něco málo pod 20.000 komentářů. 

Napsala jsem 1.083 článků

14. listopadu 2013 bude blog slavit 3.  narozeniny

Průměrný čas, který jeden návštěvník stráví na blogu je okolo 3 minut

Věková kategorie která sem nejvíc chodí je okolo 12 – 18 lety.

Klíčová slova, která lidé zadávají pro vyhledávače a tak se dostanou na můj blog jsou nejčastěji – rybí cop, pro slečny, oddálení menstruace a postinor. 

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.

4 komentářů

  1. Ty čísla jsou skvělá! Podle mě si určitě úspěšný blog zasloužíš :) Jinak četla jsem už všechny tvoje články a napjatě čekám na další :D

  2. To já taky! Mers, máš nejlepší blog. Nenašla jsem lepší, opravdu si to zasloužíš :-D

  3. Senzační článek, taky jsem blázen do statistik.:-)
    Píšeš o Googlu Analytics, myslíš, že je o hodně lepší než Toplist? Na blogger je taky docela dost statistik plus mám ještě právě toplist, ale statistik není nikdy dost.:-)

Napsat komentář

Tvůj email nebude zveřejněn.Povinné pole jsou označeny *

*

TOPlist