Domů Tělo & Zdraví Hubnutí Jedinečný a revoluční systém na hubnutí 3D Chili

Jedinečný a revoluční systém na hubnutí 3D Chili

0

Jedinečný a revoluční systém na hubnutí 3D Chili

Tabletky na hubnutí nebo chutná dieta? Už nemusíš vybírat!

Na začátku jsem hledala v internetu prostě dietu, abych se nemusela stydět být v plavkách na barcelonských plážích, na které mě snoubenec chtěl vzít. Přehledně napsanou dietu 3D Chili mi nakonec doporučila kamarádka z nové práce (díky Míšo!) a když se ukázalo, že jsou k dietě přímo určené doplňky stravy, řekla jsem si – „proč do toho nejít, když obsahují výhradně 100% přírodní složení?“.

Rozdíl mezi dobrou a špatnou dietou

Jako každá jsem už měla za sebou několik neúspěšných diet, také jsem zkoušela pár tabletek na přírodní bázi např. garcinii cambogii, zelený čaj, bobule acai nebo kurkumu. Výsledek klasicky žádný, nanejvýš krátkodobý. Většinou jsem ale nevydržela dlouho, protože buďto jsem hladověla nebo dieta obsahovala nesmyslná jídla, která nechutnala ani nebyla pořádně popsaná. S 3D Chili jsem vše dostala na talíři a dodržování diety je tak naprosto snadné. Jednak mám nákupní seznam na každý týden, takže do obchodu jdu tak 2x týdně (!), druhák je příprava každého jídla snadná a dobře popsaná.

Doplněk stravy přímo určený pro Dietu 3D Chili

Dieta 3D Chili je jediná, která má pro sebe přizpůsobený doplněk stravy podporující hubnutí – 3D Chili Tabletky na hubnutí. Jsou to zcela přírodní tabletky, které obsahují celkem 11 rostlinných složek (koření) a zohledňují 3 fáze činnosti tvého organismu během dne, proto se během dne jí 3 různé tabletky:

  • Žlutá (ráno): podporuje metabolismus, redukuje hromadění tukové tkáně a blahodárně působí na trávicí systém.
  • Červená (odpoledne): spaluje tukovou tkáň, zrychluje metabolismus a dodává energii.
  • Zelená (večer): očišťuje organizmus od toxinů a je bohatým zdrojem antioxidantů.

O účincích 11 obsažených koření se rozepisovat nebudu, je o nich v internetu informací hodně, proto je pouze uvádím: garcinia cambogia, zázvor, kurkuma, bílá fazole, kapsaicin, guarana, pektin z grapefruitu, lněný olej, zelený čaj, acai bobule a chlorella.

Využití pouze jednoho koření (např. obsahujícího kapsaicin) by nemělo kýžený účinek. Mohlo by dojít k nasycení organismu touto sloučeninou a ten by se na ni mohl stát imunním, následkem čehož by se metabolismus nezrychloval. Ohromnou výhodou systému 3D Chili je fakt, že obsahuje všechny tyto složky, není tedy třeba kupovat tabletky s každou složkou zvlášť.

Suplementace a dávkování

Podle toho, jakého výsledku chceš dosáhnout, si můžeš zvolit jedno ze dvou dávkování: STANDARD nebo TURBO.

Dávkování standard poskytuje o něco nižší úbytek hmotnosti. V tomto případě se aplikují 3 tabletky denně: žlutá, červená a zelená. Toto dávkování je určeno pro osoby, které se chtějí zbavit menšího počtu kilogramů
.
Dávkování turbo je dávkování dvojité, s čímž je spojeno rychlejší snížení váhy! Metabolismus pracuje na nejvyšších otáčkách, kalorie se ve zrychleném tempu spalují a tuková tkáň se nedokáže postavit síle kapsaicinu. Toto dávkování je vhodné pro osoby, kterým záleží na rychlém, a zároveň zdravém a bezpečném hubnutí.

Jak vypadá jídelníček?

Jím pravidelně a nehladovím! Dieta je napsaná na 28 dní, obsahuje pestrá a jednoduchá jídla a pozor – jí se 5 jídel denně! Tady je příklad, co se během dne jí.

Jak si můžete všimnout, dieta má po pravé straně pro sebe přizpůsobené doplňky stravy. Kromě Tabletek na hubnutí 3D Chili je to také přírodní lněný olej. Já se zatím rozhodla pouze pro tabletky, jestli máte zkušenosti i s olejem tak napište do diskuze :) Samotný jídelníček si je možné pořídit zde.

Přijetí Systému 3D Chili

Samotná brožura 3D Chili Dieta nespočívá pouze v dietním plánu na 28 dní, ale pomůže pochopit zásady správného stravování a nutnost jíst pravidelně. Díky tomu, že jsem si vše důkladně přečetla, jsem mohla Systém 3D přijmout za svůj a je pro mě tak snadnější vše dodržovat – není to tak pro mě o tom, že musím v určitý čas jíst tabletky a pak jídlo. Utrácím navíc za jídlo mnohem méně, protože kupuji jen to, co opravdu potřebuji a moje tělo je za to velmi vděčné.

Vyzkoušejte samy, za sebe musím říct, že jsem nadšená. Nejde pouze o kilogramy, ale dobrý pocit ze stravování. Brožura s dietou na 28 dní je k tabletkám zdarma, navíc jsem nic neplatila za poštovné. Díky komplexnímu Systému 3D Chili nemusíme vybírat mezi dietou a tabletkami na hubnutí, obojí se v tomto případě doplňuje.

Jaké máte zkušenosti s dietami a tabletkami vy? Možná jste už taky zkoušely 3D Chili? Určitě se také podívejte na jejich Facebook nebo Instagram.

Takže mrkněte: 3dchili.cz