Kleštičky na řasy 5/5 (3)

Pokud máš problém s rovnými řasami, které opticky zmenšují tvé oči a samotná řasenka prostě nepomáhá, měla bys zkusit revoluci v líčení a úpravě řas, a to – kleštičky na řasy.

Co určitě mnoho žen přiláká je ten fakt, že stojí méně než řasenka a jsou doopravdy na stovky použití. Pokud si je koupíš, tak řasenku není potřeba vyhazovat do koše,  protože po natočení a nalíčení řas řasenkou budou oči a celkové líčení ještě výraznější. Kde můžeš kleštičky na řasy koupit? Prvořadá je samozřejmě drogérie. Například v drogerii Rossmann je koupíš cca za 60 Kč, dále je sežene i v DM okolo 120 Kč – záleží přímo na drogerii a značce, která kleštičky vyrábí.  Většina kleštiček jsou kvalitní, ale nedoporučuji kupovat je u Vietnamců, kde sice vyjdou opravdu až podezřele levno, ale většinou tu potřebnou kvalitu postrádají a tvým řasám můžou jen ublížit.

>> TIP: Recenze – Nejlepší sérum pro dlouhé řasy

Mnoho žen kleštičky používá až po nanesení řasenky, a to je chyba hlavně v případě, že řasenku necháš zaschnout a používáš jí zbytečně moc. Po použití řasenky jsou totiž tvé řasy pevnější, tvrdí a rychleji se lámou – takže jakmile je násilně kleštičkami ohneš je tu možnost, že je poškodíš. Proto je nejlepší kleštičky použít PŘED nebo okamžitě po aplikace jedné vrsty řasenky.  Řasy kleštičkami také nenatáčíme až od poloviny – vypadá to dost nepřirozeně, a také je dlouho netrápíme. První natočení musí začít až u víčka a postupně dávat kleštičky dále. Tedy umístím kleštičky nejblíže k víčku, na tři vteřinky podržím, otevřu – posunu blíže ke konci řasám a zase na chvilku stisknu.

Kleštičky na řasy by při kvalitním výběru a použití neměly ovlivňovat kvalitu a zdraví řas. Pokud se ti i tak zdají řasy křehké a na umření, doporučuji zajít do lékárny, kde na ně můžeš koupit speciální vazelínu.

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.

7 komentářů

 1. Úžasný článek =)

 2. já je mam a jako pomáhato!..:)

 3. To vypadá hrozně. Já bych se bála že si tam skřípnu oko!!!

  • Mersmerize

   Vypadá to strašidelně, ale pokud budeš opatrná tak si tím ublížit vážně nemůžeš:)

 4. já jse ptám jak mám tí klíšte držet??dvíhat je hore?když jich mám na řasách? =)

  • nemusíš je zvedat – stačí jen když zmáčneš a pustíš:)

Nejlepší sérum na růst řas v AKCIMÁM ZÁJEM
TOPlist