Domů Tělo & Zdraví Hubnutí MyKETO recenze – ketonová dieta s nejvyššími ambicemi, ale jaká je skutečnost?

MyKETO recenze – ketonová dieta s nejvyššími ambicemi, ale jaká je skutečnost?

6

MyKETO recenze. S vysokoproteinovými alias nízkosacharidovými profesionálními dietami se na našem trhu doslova roztrhl pytel. Ale jak poznat tu správnou? Moje kritéria jsou dvě: český původ a optimální složení bez dochucovadel, konzervantů a další nechtěných složek. Zkrátka a dobře – když dostanu banánový koktejl, chci v něm mít banány a ne nějaká éčka. A to samé platí pro omelety, polévky, bramboráčky nebo třeba proteinové tyčinky. Ano, to všechno v portfoliu MyKETO najdeš.

A jen tak mimochodem, obě mnou vypsaná kritéria splňuje MyKETO bezezbytku. A má ještě něco navíc. Asi bude nejlepší začít na úvod malým výčtem, ať trochu navnadím. Já jsem se do téhle diety vážně zamilovala. Ono to totiž vlastně vůbec dieta není. Tedy jako jo, omezíš přitom sacharidy a různé nezdravé látky, ale přitom si vůbec nepřipadáš, že jíš něco špatného, nechutného nebo bez chuti (obojí je totiž stejně špatně).

✅Výhody MyKETO ve zkratce:

 • chutná skvěle a je jedno, jaké jídlo si koupíte
 • je ryze česká, takže jí dominují oblíbené příchutě a ne nějaká špatně stravitelná exotika
 • neobsahuje opravdu žádné umělé látky – glutamát, konzervanty, umělá sladidla (aspartam nebo acesulfam), to vše je rázem zapomenuto
 • výsledky přicházejí rychle a vydrží
 • při správném užívání nehrozí jo-jo efekt
 • dostaneš podporu kvalifikovaných výživových poradců
 • není problém přizpůsobit dietu na míru i alergikům – ať už je tvým problémem laktóza, sója nebo lepek, stejně ji můžeš držet
 • víc ne 25 let zkušeností na trhu
 • rychlá příprava – víc než pět minut na jedu přípravu jídla potřebovat nebudeš
 • skvělá chuť – jasně, už jsem to psala, ale musím prostě ještě jednou (třeba koktejl piňa colada je prostě boží)

✅MyKETO už vlastně znáš, jen o tom nevíš

Teda vlastně jejího výrobce. Tím je totiž společnost GOLDIM a ta se u nás stará o výrobky pro ty nejmenší miminka – BABIO nebo Kulíšek jsou právě její značky. Je to jako s dřevěnými výrobky – pokud si někdo zvládne poradit s přísnými certifikáty výrobků, určených pro nejmenší děti, pak mu nebude dělat problém dodržení stejně přísných kritérií i ve vztahu k potravinám pro dospělé. A když se navíc tyhle znalosti (a že jich už GOLDIM za 25 let na našem trhu nasbíral už opravdu dost) spojí s odbornou záštitou výživových poradců, nemůže prostě výsledek dopadnout jinak než skvěle.

✅MyKETO zkušenosti

Na první pohled se tahle dieta ničím neliší od těch, jež se jí na našem trhu podobají. Ale to je vážně jen první dojem. Tak především je tady ta absence konzervantů, umělých sladidel, glutamátu pro lepší chuť a dalších šmakulád (pan Vaněk mi určitě použití tohohle slova odpustí, v tomhle případě je oprávněné). A ještě něčím se MyKETO od svých konkurentů liší – má i něco, do čeho se můžete zakousnout. A teď nemyslím jen proteinové tyčinky. Strávit několik týdnů na obědě ve formě kaší, palačinek nebo omelet, je to docela závěr na psychiku. Já chci taky něco kousat! Určitě to taky znáš, pokud už jsi s nějakou podobnou dietou měla co dočinění.

Naštěstí MyKETO tě k ničemu takovému nenutí. V nabídce má totiž třeba i bramboráčky nebo masové ragú. A to prostě chceš, to jinak nejde. Jedinou podmínkou je, že v jeden den nesmíš sníst dvě jídla, připravovaná na oleji (takže ráno palačinky a v poledne bramboráčky prostě nepůjdou).

Všechno se to točí zase kolem ketózy…

Já vím, už jsem to tady někde vysvětlovala, ale stejně si to neodpustím. Navíc, zjistila jsem nové info. Věděla jsi, že do ketózy se naše tělo dostává každé ráno po probuzení? Tehdy totiž ještě nemůže čerpat zásoby energie z jídla, tak si je musí vzít odjinud. Není to tak úplně pravá ketóza, protože nějaké zásoby glykogenu v játrech ještě zbývajíc, takže váhový úbytek je skoro zanedbatelný, ale dost to pomáhá s argumentem, že hubnutí s pomocí ketodiety není pro naše tělo přirozené.

Je a vždycky bude. Koneckonců ketodieta jako taková byla vymyšlena zdravotníky, a to speciálně pro pacienty, kteří byli z nejrůznějších důvodů omezeni v pohybu a zhubnout přesto potřebovali. A nutriční poradci všechno jen lehce modifikovali. Nemusíš tedy být monstrózně obézní (a určitě nejsi), abys něco podobného vykoušela. Ketodieta pomůže i se shození několika kilogramů.

Jde to vlastně pěkně přirozeně. Stačí si uvědomit, odkud tvoje tělo bere energii. Pokud hádáš, že z cukrů, pak je to zcela správně. A co bude dělat, když mu tuhle energii odepřeš? Zase správně, sáhne si do svých tukových zásob a začne je stravovat. Díky ketodietě však nedržíš hladovku a zásobuješ tělo kvalitními bílkovinami a tuky, takže se proces hubnutí nepodepíše na tvých svalech ani celkové fyzické kondici. Ubývat bude jen tuk a v samotných začátcích trochu vody, víc nic.

POZOR - Náš tip:
Pokud se rozhodujete, kterou ketonovou dietu vyzkoušet. Rohodně doporučujeme sáhnout po dietě KETOMIX, jejíž recenzi si můžete přečíst ZDE.

A MyKETO ti navíc umožní nastavit si hubnutí přesně na míru. Má tři hubnoucí programy:

 • SOFT
 • MEDIUM
 • MAXI

U všech se dočteš, na jakou frekvenci hubnutí se hodí a jak dlouho potrvají. Je důležité si uvědomit, že i když třeba program MAXI trvá 12 týdnů (a můžeš prostřednictvím něj shodit až 16 kilogramů), na výrobcích MyKETO budeš závislá jen prvních pět týdnů. Pak se už pomalu vracíš k běžnému jídelníčku jednoduše tím, že kombinuješ povolené potraviny (maso, zeleniny, zdravé tuky, mléčné výrobky apod.) právě s ketovýrobky. Tím se pěkně elegantně a pozvolna vrátíš k běžnému jídelníčku a vyhneš se jo-jo efektu. Super, že?

✅MyKETO chuť

Ještě se na chvíli zastavím u té chuti. Ona totiž MyKETO je víc než jen obyčejná dieta. Nenáviděla jsem všechny ty výživové drinky z lékárny (jo, jeden čas jsem je musela pít) kvůli jejich chemickým ocáskům. A stejný nešvar má i celá řada proteinových diet na našem trhu. Ale u MyKETO prostě nic takového není. Používá totiž skutečně sušené ovoce, zeleninu nebo třeba kakao.

Mám kamarádku, která jejich proteinové kakao se skutečným kakaem(!) kupuje svému synovi do školy jako svačinu. Pro představu – šlo o dítě, které mělo pořád hlad a ve školním bufetu bylo pečené vařené. Kakao ale prý zasytí natolik, že mu už běžná svačina s přehledem stačí.

A stejně vysokou sytící schopnost mají i ostatní výrobky MyKETO. Dostaneš tedy pět proteinových jídel denně včetně koktejlů nebo kaší, ale zaručeně vůbec nebudeš mít hlad. Vysoký obsah bílkovin totiž tvoje tělo zaměstná na delší dobu., navíc se při jejich trávení spotřebovává více energie než při trávení tuků a cukrů. To je prostě fakt. Vysokoproteinová dieta, jakou MyKETO je, by proto měla pro maximální efekt obsahovat minimálně 70 % bílkovin.

Můj tip: O sacharidy se neboj. Pokud jsi dávala pozor ve škole, tak určitě víš, že mozek potřebuje pro svou výživu právě jednoduché cukry. Je to jednoduché – jen ony dokáží projít tenkými membránami jeho krevního řečiště. Nicméně ve výrobcích MyKETO je díky použité sušené zelenině a dalším složkám cukru přítomno dostatek. Pro mozek to bohatě stačí a přitom ketózu nijak nenaruší. Jen si pamatuj, že trvá tři dny, než se ketóza spustí. Takže pokud zahřešíš třeba dortíkem v cukrárně, nebudeš tři dny hubnout vůbec. Pevná vůli je tedy u proteinové diety MyKETO přece jen docela zásadní.

V prvních dnech se může stát, že ti bude chuť MyKETO jídel připadat mdlá. Je to tím, že jsme z obchodů zvyklí na různá dochucovadla a umělé přísady a chvíli trvá, než se nám chuťové pohárky pročistí. Ale až se to stane, zjistíš, že MyKETO recenze chutná vážně skvěle. A je to ještě lepší. Po téhle krátké „detoxikační“ kůře ti už nebudou chutnat přesolené nebo hodně sladké věci – tedy alespoň u mě to tak bylo.

✅MyKETO recenze aneb i mě postihla ketochřipka

Já toho moc zhubnout nepotřebovala, na druhou stranu posledních pár kilo se před prázdninami shazuje vážně špatně. Pokud taky potřebuješ „sundat“ jen nějakých 5-6 kilo, můžeš to zkusit stejně jako já. A pokud máš zálusk navíc, tak pro tebe budou vhodnější déle trvající balíčky (MEDIUM a MAXI) a celý proces potrvá o něco déle. Co jsem ještě neřekla je to, že hubnutí s vysokoproteinovou dietu MyKETO je maximálně zdravé. Váha totiž jde dolů poměrně pomalu. Ano, během prvních dvou týdnů to můžou být klidně tři nebo čtyři kila, ovšem až dvě třetiny z tohoto množství tvoří vyloučená voda, která se s návratem k normálnímu jídelníčku zase vrátí.

Později však půjde váha dolů v množství půl až dvě kila tuku za týden. Více by ani nebylo zdravé. Tvoje tělo se nedokáže tak rychle adaptovat, začalo by si hromadit tukové zásoby ještě usilovněji (v domnění, že strádáš), a navíc by to odnesla i tvoje kůže. Už jsi viděla ty hubené krásky, které se na svou váhu dostaly příliš rychle a teď jim překáží povislá kůže na pažích nebo na břiše, tak přece dopadnout nechceš, takže do toho jdi pěkně zvolna…

✅Já a moje hubnutí s MyKETO

Takže já si vybrala hubnoucí program SOFT. Ten trvá čtyři týdny a dá se při něm shodit 3-7 kg. Já chtěla shodit šest a povedlo se mi pět – tedy to je váha, kterou se mi povedlo udržet i po dvou měsících od ukončení diety, protože to je odstup, s jakým o téhle super dietě píšu. Sama totiž nemám ráda holky, co se nejdřív všude chlubí shozenými kilogramy, ale už neukáží, jak vypadají třeba po půl roce.

Začínala jsem s váhou 76 kilogramů. Po čtyřech týdnech diety jsem vážila 70,5 kg a půl kila se mi ještě vrátilo v podobě vody asi po čtrnácti dnech po přechodu na běžný jídelníček. Domů my přišel balíček s 98 ks jídel. Bylo tam všechno – koktejly, panna-cotta (od té doby můj oblíbený dezert), polévky, hlavní jídla atd.

✅MyKETO výhodné balíčky – jak jsem to měla já

Chtěla jsem toho vyzkoušet co nejvíc, takže jsem si objednala zároveň výhodný balíček SOFT1 a zbytek chybějící jídel si poskládala sama v e-shopu. Ono totiž když si objednáte výhodně balíčky, tak si nemůžete vybírat příchutě. Mě osobně tedy výběr nezklamal. V popisu psali, že posílají ty nejlepší a nejoblíbenější a podle mě měli pravdu. Jen kapučínový koktejl mi moc nechutnal, ale to bude tím, že kafe moc nemusím. Ale vypít to šlo, takže nic hrozného.

✅Můj MyKETO měl tedy čtyři fáze, každou trvající jeden týden. A vypadalo to takto:

 • 1. týden – pouze výrobky MyKETO a to 5x denně
 • 2. týden – 4x výrobky MyKETO plus oběd z povolených potravin
 • 3. týden – 3x denně výrobky MyKETO + večeře a oběd opět z povolených surovin
 • 4. týden – 2x denně výrobky MyKETO, zbytek jídelníček z povolených potravin

Můžu osobně říct, že první tři dny stály za houby. Měla jsem totiž tu smůla postihla mě ketochřipka. Nenapadlo mě, že by se mi něco takového mohlo stát, takže jsem hrdinně začala s dietou v úterý (protože balíček došel v pondělí). První den to šlo, druhý den jsem měla průjem a bolela mě hlava. A třetí den se sice zažívání upravilo, ale naběhlo to na pořádnou migrénu. Ale čtvrtý den jako když utne. Vzbudila sej se úplně v pohodě plná energie, dala si proteinový koktejl piňa colada a mazala na brigádu.

Takže to jen tak pro jistotu, kdyby tě taky něco podobného potkalo. Nejlépe je s dietou začít v pátek. Pokud se ketochřipka objeví, tak o víkendu a v pohodě ji proležíš doma. Já si ji musela odtahat s krabicemi ve skladu a mezi účty. Nic moc, vážně.

✅Jak vypadal můj MyKETO jídelníček

A na čem jsem si mohla ten měsíc pochutnávat?

Zvolila jsem klasickou variantu, protože s žádným výživovým omezením problémem nemám. Nicméně pokud tě takové štěstí nepotkalo, můžeš si zvolit balíček pro vegetariány, bez lepku, bez sóji, bez mléka nebo bez lepku a mléka. Jen tak, jednoduše ve-shopu. Pokud trpíš jinými alergiemi, pak bude nejlepší domluvit se na konkrétní podobě diety s nějakým poradenským centrem (s MyKETO spolupracuje celá řada poradenských pracovišť po celé ČR, takže si určitě vybereš). A pokud náhodou nebudeš mít žádné blízko, pak můžeš využít i e-mailové poradenství nebo zavolat na infolinku. Mimochodem tady se o nás, dietářky, opravdu starají. Pracovní dobu mají každý všední den od 9:00 do 19:00, jiné infolinky končí často třeba už ve čtyři a na e-mail odpovídají až za pár dní. To se ti s MyKETO zaručeně nestane. Všechny odpovědi jsem vždycky měla písemně nejpozději následující pracovní den.

V proteinovém balíčku bez výživového omezení jsem dostala proteinové kaše a omelety, pudingy, koktejly, panna-cottu, proteinové polévky a proteinová hlavní jídla zdarma, šejkr na koktejly a brožurku se základními informacemi a tipy na recepty.

Z e-shopu jsem si pak ještě přiobjednala proteinové těstoviny s boloňskou omáčkou, bramboráčky, žampiónovou proteinovou polévku a sušené maso. Některé z jídel nakonec v balíčku byly, tak jsem alespoň měla o pár svých oblíbených jídel víc.

A jak mi to všechno chutnalo? Jak jsem už napsala, trochu problém jsem měla s kapučínovým koktejlem, ale jinak opravdu na jedničku. A mdlé mi to přišlo asi jen první dva dny, ale to bude podle mě mít souvislost spíš s těmi migrénami, co mě postihly skrze ketochřipku. Některé koktejly mám totiž v zásobě i teď – je to super rychlovka na snídani a pořád mi chutnají, i když už se stravuju po všech stránkách „normálně.“

Nejvíc nadšená jsem ale pořád z bramboráčků. Jednoduše se rozmíchají ve cca 120 mililitrech vody, těsto se nechá tři minuty odstát a pak se další dvě minuty smaží na trošce kvalitního tuku dvě minuty po obou stránkách pěkně dozlatova a dokřupava. Mňam!

Co o MyKETO vědět: já jsem v rámci svého dietního programu žádnou konzultaci s lékařem nepotřebovala. Ale pokud si vybereš nějaký delší dietní plán, ve kterém budeš více než tří týdny za sebou plně spoléhat na MyKETO jídla (tzn. nebudeš jíst nic jiného), určitě je konzultace s lékařem vhodná. Někdy totiž může tato dieta hodně zatížit játra nebo ledviny a právě to dokáže lékař na základě krevního testu nebo jiných symptomů odhalit. Pokud alespoň dvě jídla MyKETO nahradíš po třech týdnech doporučeným jídelníčkem, není konzultace nutná.

Překvapily mě také poměrně malé porce – jedno MyKETO totiž neváží víc než nějaký 40-55 gramů. Ale zasytí, až jsem se divila na jak dlouho. Nicméně to má háček – měla bys ho jíst pěkně pomalu, nejlépe ještě s nějakou přílohou ze zeleniny apod. když totiž třeba takový bramboráček zhltneš za pět minut, pak tvůj mozek tak nějak není schopen pochopit, že už se vlastně najedl a budeš koukat, co bys ještě kde snědla. Vzhledem k tomu, že jídla MyKETO není problém si díky jejich lahodné chuti vychutnat, však pro tebe alespoň desetiminutový oběd nebo svačina určitě nebude žádný problém. A mimochodem koktejly nejlépe chutnají připravené alespoň hodinu předem a uložené v lednici. Klidně si je připrav večer a vypij ráno. Studený koktejl se také nedá vypít najednou – vyzkoušeno.

✅MyKETO kde koupit

A kde dietu MyKETO seženeš? O poradenských centrech už jsem mluvila – pokud si nikdy žádnou ketodietu nedržela, bylo by to pro tebe asi nejlepší. Nicméně jejich e-shop je také skvělý. Všechno je tam přehledně popsáno a vysvětleno a každý měsíc tam najdeš nějaké akce, kvůli kterým ušetříš.

TIP: nejlevněji v nabídce ZDE

V lékárnách nebo dokonce obchodech dieta MyKETO dostupná není. Ale dorazí ti domů v rekordním čase a už i poměrně malé objednávky mají poštovné zdarma. Ušetříš tak za cestu někam do kamenného obchodu, a navíc si budeš moci svůj výběr v klidu rozmyslet a naklikat. Tedy pokud se nerozhodneš využít výhodných dietních balíčků, což pro začátek rozhodně doporučuji. Potíž je jen v tom, že si nemůžeš zvolit příchutě a nepomůže ti ani poznámka do objednávky. Dodává se zkrátka podle dostupných skladových zásob. Takže pokud nemáš ráda houby a nechceš riskovat, že ti pošlou třeba houbovou polévku, pak ti nezbude nic jiného, než si potřebný výběr jídel naklikat podle svého výběru. Ale zase máš úplnou svobodu ve volbě příchutě, takže to vlastně není tak složité. Naopak.

✅MyKETO cena

A kolik tě stravování s MyKETO bude stát? Je to hodně individuální. Záleží na tom, kolik chceš shodit a jaký hubnoucí program si kvůli tomu vybereš. Všeobecně se dá říct, že tě měsíc stravování s MyKETO vyjde na nějaký 3500 – 5800 Kč. Ale vzhledem k tomu, že jsou u MyKETO pořád nějaké akce a některé produkty u sebe mají i pár porcí zdarma navíc, se prakticky vždycky budeš pohybovat spíš u té dolní hranice. A když si vezmeš, že docela dost ušetříš za běžné jídlo a taky za alkohol, který se pít nesmí (samozřejmě pokud už jsi plnoletá), pak to vůbec není tak nepředstavitelná suma.

Koneckonců starosti s tvým přebytečným tukem by tě stály mnohem víc. Neustálé kupování nového oblečení, pozdější zdravotní problémy, pocení (a nákup silných deodorantů) atd. atd. Za mě je to jednoznačná volba.

MyKETO video

✅MyKETO výhodný balíček MAXI PLATINUM

Ještě se zastavím asi u nejvýhodnějšího balíčku, jaký na stránkách MyKETO najdeš. Je určený pro ten úplně nejdelší a nejúčinnější hubnoucí program o délce 12 týdnů. MyKETO výhodný balíček MAXI PLATINUM tě provede prvními pěti týdny, aniž bys k němu musela dokupovat cokoliv dalšího. Jsou tu jídla vhodná pro první i druhou fázi diety a jednotlivé chody je možné bez potíží vzájemně zaměňovat. Takže když budeš chtít posnídat polévku a povečeřet panna-cottu, není to problém,. Jen pozor na pravidlo jen jednoho jídla připravovovaného na tuku denně. Jiná omezení nejsou.

Obsahuje celkem 154 jídel s velkým množství příchutí. A samozřejmě i veškerou nezbytnou podporou. U každého jídla je vždy napsáno, pro jakou fázi se hodí, takže se nemusíš bát, že bys něco popletla. Opět je tu problém, že si nemůžeš zvolit příchutě, ale je jich tam tolik, že se jeden nebo dva kousky, které by ti zrovna moc nechutnaly, jednoduše ztratí. Sleva je aktuálně 13 %, takže ušetříš 9 710 Kč.

A pokud by ti tenhle balíček nevyhovoval, protože potřebuješ zhubnout méně, můžeš se o něj podělit třeba s kamarádkou a obě tak můžete hubnout za výhodnou cenu. Ovšem v nabídce jsou přímo i balíčky pro dvě hubnoucí osoby se dvěma šejkry apod., takže to vlastně není třeba.

POZOR - Náš tip:
Pokud se rozhodujete, kterou ketonovou dietu vyzkoušet. Rohodně doporučujeme sáhnout po dietě KETOMIX, jejíž recenzi si můžete přečíst ZDE.

✅Komu bych stravování vysokoproteinovou dietou MyKETO doporučila

Určitě každému, kdo to se svým zdravím myslí opravdu vážně a chce hubnout pod profesionálním dohledem a ne podle pochybných příruček a internetových návodů. A taky všem, kdo mají rádi opravdu přírodní produkty a českou výrobu. Všem, kdo mají rádi svěží ničím umělým nepodtržené chutě a přitom potřebují opravdu rychlou a snadnou přípravu. Jen lidem, kteří mají potíže s ledvinami a játry nebo těhotným a kojícím matkám ne. Pro ty se zkrátka tento typ diety nehodí. Takže pokud potřebuješ do Vánoc shodit nějaké to kilo, je optimální začátek pro tvoji dietu právě teď. Tak proč si nedopřát právě špičkové MyKETO?

TIP: nejlevněji v nabídce ZDE

 

✅Myketo hodnocení na heurece

✅MyKeto nejčastější dotazy

[toggle title=“Má vysokoproteinová dieta nějaká zdravotní omezení?“ state=“close“ ]Je velmi důležité, aby vysokoproteinová dieta byla dobře nutričně vyvážená, jako tomu je u MyKETO, protože neúměrný přívod bílkovin nad určitou mez by vedl k přetěžování jater a ledvin. Na tyto orgány jsou kladeny vysoké požadavky a pokud je jejich funkce snížená, je dietu třeba konzultovat s lékařem nebo výživovým poradcem. [/toggle] [toggle title=“Jaké jsou hlavní výhody diety MyKETO?“ state=“close“ ]Můžeme je jednoduše shrnout do několika bodů: Rychlé a účinné spalování tuků, udržení svalové hmoty, méně časté chutě na sladké, pocit sytosti a psychická vyrovnanost.[/toggle] [toggle title=“Kdy a proč je dobré mít ve stravě dostatek bílkovin? “ state=“close“ ]Bílkoviny, nebo-li proteiny jsou nezbytnou součástí našeho jídelníčku. Slouží pro udržení řady metabolických funkcí, včetně imunitních, pro výstavbu svalů, správnou funkci a regeneraci jednotlivých orgánů. Zvýšený přísun bílkovin je důležitý u profesionálních i rekreačních sportovců, v období rekonvalescence po nemoci, úraze či zranění, u dětí (od 3 let věku) a seniorů. Zde všude se mohou velmi dobře uplatit proteinová jídla MyKETO a vhodně obohatit jídelníček.[/toggle] [toggle title=“Nepotřebuji hubnout, ale obohatit svůj jídelníček“ state=“close“ ]I to je samozřejmě s MyKETO možné. Proteinová jídla MyKETO jsou vhodné nejen při redukci hmotnosti, ale také v rámci obohacení zdravého jídelníčku o bílkoviny, vlákninu, vitamíny a minerály. Dopřát si můžete např. kaši ke snídani a koktejl k odpolední svačině. MyKETO je výborným zdrojem bílkovin po cvičení, vhod vám např. při cestování přijdou MyKETO sušená masa (jerky). [/toggle]

6 KOMENTÁŘE

 1. Mdlá chuť a kila nešla dolů. Vyzkoušela jsem poté KetoMix a to byl rozhodně odbrý krok.

 2. Moje první zkušenost s keto dietou a zklamání! Známá zkouší KetoDiet a je spojkojena jak s chutí, tak s účinky.

 3. Včera jsem ochutnala hovezi ragu s kuskusem od MyKeto a teda masakr. Taková smradlavá šlichta… Asi tak 5x intenzivnější smrad než pytlickove polivky do hrnečku. Zasytilo, to ano, ale že bych mohl napsat, že jsem si pochutnala? To fakt neee ?

  • Já to házím do většího množství vody a piju jako koktejl. Hodím trochu čerstvých bylinek a dá se to. Holt ne všechno chutná všem.

  • Naprosto s Vámi souhlasím, o této “ pochoutce “ se mi bude ještě dlouho zdát :D Myslím, že nic horšího jsem v životě neochutnala… po té jsem zkusila jejich chválené polévky a výsledek byl naprosto stejný. Nedivím se, že po téhle dietě lidi zhubnou, radši bych byla o hladu než toto znovu pozřít . Moje zkušenosti s ketodiet jsou naprosto opačné, tam je dobré snad vše.

Diskuze je uzavřena.