Zvětšení poprsí bez operace, je to vůbec možné? 5/5 (3)

Zvětšení poprsí bez operace – Zjisti spolu s námi více o účinných metodách pro zvětšení prsou bez operace. Nevěř vějičkám plastických chirurgů a estetické medicíny. Zvětšení prsou bez chirurgického zákroku je doopravdy možné! A jak na něj?

Pravděpodobně neexistuje žádná žena, která by o tomto zákroku někdy nepřemýšlela. Ne, ve hře nemusí být jenom zvětšení, ale také plné a žádoucí tvary. Velká ňadra vypadají dobře v prvních dekádách života, ale později by jejich majitelky daly cokoliv za to, aby jejich dekolt vypadal stejně dobře, jako dekolt jejich méně obdařených vrstevnic. Gravitace je zkrátka potvora.

Dárek s trochou podvodu – push-up podprsenky

Potvrzením této ženské „mánie“ je neustále narůstající popularita push-up podprsenek, jejichž úkolem je prsa opticky zvětšit. Pokud čteš tento článek, vsadím se, že doma také nějakou máš. Potíž však zůstává jinde – když se svlékneš, jsou prsa nenávratně pryč. Je to takový podvod. Zvláště tvůj milý se bude těšit na pevná, velká a pěkně vytvarovaná prsa – a ono nic. Takže push-up ano, ale nikoli jako jedinou možnost. A co lze ještě dělat dál?

Metody zvětšení prsou podle našich babiček

Už naše prababičky a babičky znaly mnoho účinných domácích metod pro přirozené zvětšení prsou. Ve hře jsou zejména masáže, ale také nejrůznější bylinky a zdravá životospráva. Pojďme si je probrat pěkně jednu po druhém.

Zpevňující krémy pro poprsí

Je možné zvětšení poprsí bez operace s pomocí vhodných mastí a krémů? Ano, ale jen za předpokladu, že zvolíš opravdu dobrý krém na zvětšení prsou, se složením bohatým na výživné přírodní složky. A po čem se ve složení dívat? Prim hraje určitě:

Jsou-li v krému přítomné další pomocné složky, pak úplně nejlepší je kofein, kyselina askorbová nebo kyselina stearová. Všechny tyto přísady ve správném poměru příznivě ovlivňují proces zvětšení prsou a přispívají také ke zpevnění pokožky a zlepšení jejího stavu. Je to vlastně taková investice do budoucna. Ale má to jeden háček – krém či mast by se měly vždy nanášet za pomoci cílené masáže a to 2x denně. Jak má taková masáž vypadat se podívej níž. Mimochodem i masáž je doporučována jako jeden z prostředků pro zvětšení a zpevnění poprsí. Ovšem její účiny se násobí právě v případě, je-li podpořena vhodným masážním základem.

Můj tip: Výsledky určitě nečekej hned, používáš-li krém 2x denně (ráno a večer), pak se první výsledky při tomhle zvětšení poprsí bez operace dostaví asi po půl roce. Bohužel, prsní tkáň růst na povel nezačne.

TOP VÝROBEK: Přečti si recenzi nejoblíbenějších tabletek na zvětšení a zpevnění poprsí

Masáž poprsí pro zvětšení ňader

Co vědět předtím, než se do toho pustíš? Dobře provedená masáž zvětší tvoji velikost, ale i zpevní a zvláční prsa. Další výhodou pravidelné masáže je snížení rizika vzniku strií a dokonce i rakoviny prsu. Mimochodem jde o dobrou příležitost také k samovyšetření, které ti může pomoci odhalit zhoubné bujení dřív, než ve tvém organismu stihne cokoliv napáchat.

A jak vypadá správná masážní technika pro zvětšení poprsí bez operace? Rozhodně nesmíš tlačit příliš tvrdě. Tvoje pohyby by měly být jemné, v žádném případě tě nesmí masáž bolet. A jak na ni? V zásadě jde o kruhový pohyb, začínající ve spodní části prsou a pohybující se směrem ke hrudní kosti a poté směrem k podpaží. Je to, jakoby sis prsa hladila vnitřkem nebo od sebe. Ráno i večer je třeba každému prsu věnovat sto koleček (samozřejmě můžeš masírovat obě zároveň). Lepší jsou pohyby pomalé, ale v zásadě si lze masáž přizpůsobit tak, abys ji stíhala za všech okolností. I když menšímu rannímu přivstání se asi nevyhneš. Večer si pak můžeš z masáže udělat soukromý rituál třeba ve sprše nebo jen tak.

Můj tip: neboj se do aktuálně používané porce masážního krému přidat pár kapek tvého oblíbeného esenciálního oleje. Účinek krému to nijak nenaruší a ty si navíc budeš užívat zasloužené aromaterapie.

Cviky pro větší a pevnější prsa? Ano, ale…

Říká se, že cvičení prsa zmenšuje. A opravdu to je částečně pravda, protože intenzivní kardio trénink nebo intervaly doopravdy silně spalují tuk – a tuk se ukládá v prsou, což může opravdu vést k menšímu poprsí. Ale neházej hned flintu do žita.

Ale cviky pro zvětšení poprsí bez operace vypadají jinak. Jde o silová cvičení, která vytvářejí svalovou tkáň a zlepšují kondici a pružnost pokožky. A na jaké cviky vsadit?

  • dámské kliky
  • zvedání závaží vleže
  • tlačení rukou proti sobě před hrudníkem
  • chůze s knihou na hlavě

Možná si říkáš, co tam dělá ten poslední bod, ale tahle pomůcka tě nutí udržovat správné držení těla, a jak určitě víš „když jsou záda rovná, poprsí se automaticky vystrčí dopředu“.

Zvětšení poprsí bez operace – bylinky

Další šikovné tajemství dokonalých prsou našich babiček. Dříve se hojně používaly ve formě odvarů, dnes jsou spíše populární tabletky a pilulky. A není divu. Umíš si představit, že bys denně musela vypít nálev z půl kilogramu pískavice řeckého sena? Já tedy ne.

A proč vlastně tolik? Protože bylinky jako fenykl, červený jetel a pískavice řecké seno obsahují rostlinné hormony alias fytoestrogeny. Tyhle látky regulují ve tvém těle hormonální rovnováhu, stimulují produkci estrogenu apod. A všechny tyto kroky vedou k postupnému ale efektnímu přirozenému zvětšení prsou, ale i ke zlepšení jejich tvaru a pevnosti.

A co si z toho všeho vybrat? Nejlépe všechno dohromady – pilulky, masáž i trochu toho cvičení. Ovšem už po pár měsících by měl být výsledek patrný, což se počítá. Trpělivost tedy hlavně, protože „Řím přece také nebyl postaven za den“ :)

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.

BreastExtra+ pro větší a pevnější poprsíTO CHCI
TOPlist