Domů Sex & vztahy Sex 10 otázek a odpovědí ohledně sexu ...

10 otázek a odpovědí ohledně sexu 4.75/5 (16)

49

SEX – neříkej, že s tebou tahle tři písmenka nic nedělají. Pokaždé, když na sex přijde řeč, tak zčervenáš? Řeší se sex u tebe ve škole a ty se nezapojuješ, protože některým věcem zkrátka nerozumíš? Právě pro tebe je určený tento článek. Zde je 10 nejčastějších otázek ohledně sexu, které i tebe pálí na jazyku.

otázky o sexu

1. Bolí sex?

Také si myslíš, že sex bolí? Mám pro tebe dobrou zprávu – nebolí. Navíc je velice příjemný. Samozřejmě tvé poprvé ti může být maličko nepříjemné, protože proniknutí nebude tak jednoduché (partner ti protrhne panenskou blánu, což může maličko bolet, ale není to nic hrozného). S dalšími a dalšími pokusy to bude více příjemnější.

Tip: aby tě sex nebolel, pořiď si lubrikační gel. Pořiď si ho ty sama (běžně v drogerii) a nebo zaúkoluj tvého kluka. Jo a ať si rovnou v oné drogerii přibere i kondomy!

2. Existují hranice, kdy by se mělo se sexem začít?

Tvá kamarádka má své poprvé již za sebou, zatímco ty jsi mnohem starší a sex jsi ještě neměla? Proto se cítíš maličko konfrontována a stydíš se, že ti ujel vlak? Neměj obavy! Kolik ti je – 15, 16, 17? Tak to máš ještě fůru času. Znám kamarádky, kterým je 25 a své poprvé ještě nezažily. No vážně! A těžkou hlavu si z toho nedělají. Není klišé, když řeknu, že začít bys měla až tehdy, když se na to budeš stoprocentně cítit. Jo a nezapomeň, pokud ti ještě nebylo 15, se sexem příliš neexperimentuj. Jsi pod zákonem a kdyby byl kluk starší než ty, měl by pořádný problém!

Tip: Do sexu se nenechej nutit žádným klukem ani kamarádkami.  Až přijde tvůj čas, náležitě si své poprvé užiješ.

3. Chtějí to více holky nebo kluci?

Ano, chtějí to více kluci! Je to zcela normální, dozrávají mnohem rychleji, a proto je sexuální choutky přepadávají mnohem častěji než holky. Navíc jsou to holky, které v případě nechráněného sexu otěhotní, a proto k sexu přistupují mnohem zodpovědněji.

4. Jaká jsou pravidla chráněného sexu?

O sexu mluví každý, ale o chráněném sexu už jen málokdo. Znáš jeho pravidla? Chráněný sex je především sex s kondomem či antikoncepcí. Zatímco kondom tě chrání před nechtěným otěhotněním i před pohlavně přenosnými nemocemi, antikoncepce tě ochrání jen před nechtěným otěhotněním. A proto se zpočátku spoléhej hlavně na kondom.

Tip: Víš, že kondomy seženeš v mnoha provedeních? To je důkazem toho, že i zodpovědný sex si můžeš užít. Jó a pokud kupuješ kondom poprvé, neměj obavy. Není tam věková hranice, a proto si nevšímej udivených pohledů prodavačky! Asi se diví, jak je ta mládež dnes zodpovědná : )

5. Je orgasmus při sexu stoprocentní?

Nejspíš každá holka si zpočátku myslí, že orgasmus je při sexu stoprocentní. O to víc je pak zklamaná, když při sexu žádný povznášející pocit neucítí. Přitom to je v pořádku! A po pravdě bych se moc divila, kdybys ho měla hned při tvém prvním milování. Až postupem času s tvým klukem při milování zjistíte, jaké dráždění ti dělá dobře. Stačí zkoušet a zkoušet : )

Tip: Hlavně nikam nespěchejte. Třeba orgasmu lépe dosáhneš sama při masturbaci. Později můžeš navést i tvého partnera.

6. Co je to orální sex?

Pokud se do sexu s partnerem ještě moc nehrneš, ale přesto k sobě chcete mít velice blízko, určitě jste vyzkoušeli orální sex.  Při něm se pusou (rty, jazykem) uspokojují pohlavní orgány muže i ženy a často je taková aktivita využívána jako milostná předehra.

Tip: Pokud se necítíš na orální sex, nikam nepospíchej. Nejdříve se musíte s partnerem vzájemně poznat. On ti pak ukáže, jak se mu to líbí: )

7. Co je to panenská blána?

Víš, kde najdeš panenskou blánu? Je to tak zvaná slizniční řasa, která překrývá tvůj poševní otvor. Také se jí říká hymen a její protržení (odborně deflorace) znamená, že je holka zbavená panenství. Po jejím protržení se může objevit i trocha krve, ale není to nic hrozného. Jsou známé i případy, kdy si slečny svou panenskou bránu protrhly při úrazu nebo při namáhavějším sportu.

Tip: Hodně holek (vím z diskuzí : ) ) se obává, že si panenskou blánu protrhnou při masturbaci. Pokud je to i tvůj případ, neměj obavy. Panenská blána je dost hluboko na to, abys jí tak snadno protrhla.

8. Co je přerušovaný styk?

Přerušovaný styk znamená, že se tvůj kluk při sexu do tebe „neudělá“. To znamená, že ještě před vyvrcholením vysune penis z tvé pochvy a udělá se ti na břicho (třeba : ) ). Hodně partnerů tímto řeší antikoncepci. Tobě to ale nedoporučuji! Spousta kluků si totiž myslí, že všechno mají pod kontrolou, jenže většinou jsou stejně nezkušení jako ty a situaci neohlídají. Pak kluk ejakuluje do tebe a ty máš zaděláno na velký problém (v případě, že nemáš antikoncepci).

Tip: krabička kondomů stojí cca 50 Kč, proto situaci nepodceňuj. Tvůj kluk si vážně nemusí dát pozor!

9. Mluvit s mámou o sexu?

Sex je u vás doma tabu? To je škoda, protože právě o sexu, antikoncepci a o dalších těchto pikantních tématech by sis mohla s mámou popovídat jako kámoška. Hodně by se tím vyřešilo.

Tip: Zkus si s mámou udělat společné odpoledne a mluv s ní na rovinu. Třeba potřebuješ antikoncepci a máma ti může pomoct s výběrem gynekologa.

10. Co s nechtěným otěhotněním?

Zde se nic moc extra dělat nedá : ( Teď o všem musíš říct tvým rodičům. Zpracuj nejprve mámu. Říct bys o tom samozřejmě měla i tvému klukovi, vždyť jste tam byli oba! Pokud nebude srab, při rozhovoru s rodiči tě podpoří.

 

Něco jsem vynechala? V tom případě se ptej v komentářích : )

TIP: Skrytá rozkoš, aneb jak si udělat dobře

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.

49 KOMENTÁŘE

 1. Ahoj, s přítelem jsem už přes rok a chtěli bychom se spolu vyspat, jenže se do mě nějak nemůže dostat. Už jsme to párkrát zkoušeli, ale docela mě to bolelo když se snažil se dostat dovnitř a taky se trošku bojím že to bude bolet moc. Navíc on nechce aby mě to bolelo. Poradíte mi někdo prosím co s tím? A je nám 17, oba bychom to už moc chtěli.

  • Ahoj a zkoušeli jste nějaký lubrikační gel? Podle mě jste už potom oba z nezdaru tak vystresovaní, že vám to nejde. Uvolněte se, použijte lubrikační gel a zkoušejte a zkoušejte, o nic nejde. : )

 2. Ahoj mám dotaz
  mě je 17 a mojí holce 16… oba bysme „to“ chtěli…. mluvíme o tom spolu ale chci se zeptat…. existuje nějaký zaručený způsob jak holku odpanit aby jí to nebolelo?
  PS:já sem panic a ona panna

  Za odpověď děkuji

 3. Ahoj, mám takovou trošku blbou otázku, dá se poznat že mám panenskou blánu? Svoje poprvé jsem ještě neměla ale používám tampony. A kdybych náhodou ji už neměla a šla bych na gynekologii bude to vadit? Vůbec si neuvědomují že bych o ni přišla ale ani že bych ji měla. Budu ráda za odpověď, jinak krásný blog. K.

  • Tampónem si rozhodně panenskou blánu neposkodis (aspoň s tím nejsou případy). Panenská blána je dostatečně hluboko že ani u masturbace by se ti to nemělo stát..

 4. Ahoj, chci se zeptat zda je normální že když se mě můj přítel snaží pr*tit tak jen co se mě „tam“ dotkne hrozně to bolí. Snažím se to nějak vydržet a říkám si že si na ten pocit musím zvyknout ale po chvilce už to nevydržím a ucuknu. Oba nás to trápí jelikož on si pak začne vyčítat že mi ubližuje a já si říkám jestli nejsem vadná a v tu chvíli je všechna vášeň a romantika pryč. Prosím poraďte mi co mám dělat!.

 5. Můj první sex, byl skvělý. S přítelem jsme od sebe o 9let. Vůbec nám to nevadí. Chodím s nim od mých 17 a půl. Znali jsme se přes internet díky, mýmu bráchovi. Dost zajímavé. On bydlí kousek od centra Prahy a já na Moravě. Ze začátku jsme si psali, volali. Brácha ho znal díky práci.
  Když jsme se znali cca třičtvrtě roku, tak jsem se, rozhodla. Že by mohl k nám. U nás jsme se seznamovali atd… po roce přátelství, jsme se, do sebe doslova zabouchli. Často jezdil k nám. Mívali jsme orální sex – nebo jen mazleni. O letních prázdninách, mne pozval k němu do bytu rada jsem jela. Když jsme odemčeli dveře, tak jsem si prohlédla být on nachystal večeři a pustil film. Ehm. Bylo to 50 odstínu sedi. 😂🙄 jako vážně, scenky mne některé vzrušili. Po filmu jsme leželi jedlk bramburky. Potom se mně zeptal, „viděla jsi porno?”
  „Ne, neviděla” jsem odpověděla.
  Sel k notebooku, který přepojil k TV a pustil je. Jeho to dost vzrusilo i mně. Často chodil na záchod.
  Po konci 15 minutoveho porna mne začal líbat odnesl si mně do postele, do ložnice kam jsem nemohla, byly tam růže, a pohazene, květy po pokoji a posteli.
  On se mne zeptal jestli to chci, bude opatrný….
  Já řekla ano. Svlékl se a dal si kondom.
  A potom to bylo.
  Nebylo to nic hrozného. Jsem rada, ze jsem s nim.

 6. Ahoj chtěla bych se zeptat, jestli tam dola musím být oholená…..

 7. Ted z malinko jiného soudku…..partner má problémy s erekcí, nechce to řešit. Jak mu pomoct? Který přípravek s ním prodiskutovat a začít užívat?

 8. Ahoj Sandro. Měl jsem s manželkou stejný problém. Vymlouvaml jsem se na unavu, stres a ona časem pochopila o co jde. Začali jsme na porodučení od známeho brát Láng čánské šteští a ono to funguje. všechno stojí jak má.

 9. Ahojky, mám problém. Je mi 13 let. Moje kámoška mi dneska řekla, že mě zve na zmrzlinu. Bylo to fajn, ale pak mi dala pusu. Pozítří u mě má přespat. Když odcházela, tak mi pošeptala: ,,Jseš sexy a v pátek si to rozdáme.“ Přemýšlela jsem a ona je sexy a myslím, že to chci. Moc chci. Jak se dělá lesbický sex?

  • Je to lehké Tery. Jednu část její vagíny vsuneš do svý vagíny a to je vše.

 10. Je mi 14 let, mímu klukovi je 14. Zrovna ležím v posteli, můj kluk je na WC. Jsem nahá, odešel uprostřed sexu. Už jsem orgasmu dosáhla. Ale přistihla nás při ,, tom“ mladší ségra. Mám pár otázek. Je hodně zlý, že nás ségra přistihla? Je dobrý, že si na mojí postel při tom učurl? Je divný, že chtěl trojku s klobásou z ledničky? Je dobrý, že při tom kluk řve Ó, Ó já to dám ještě hlouběji?

  • Lindo: 1.Jo, je to zlý.
   2.To učurnutí je blbý
   3.S klobásou by to neměl chtít, ani ty
   4.Každý při tom řve něco jiného.

   Tip: Se ségrou by sis o tom měla promluvit.

 11. Holky, potřebuju pomoc. Je mi 16 let a mojí holce taky. Víte, já nevím jak kluci masturbují. Sex s mojí holkou mě neuspokojuje.

 12. Andreo, děkuju za radu. Lesbický sex jsme si náležitě užily. Uvažuju, že to udělám všem holkám ze třídy.

 13. S přítelem jsme to už dělali. Kluk ti strčí penis do tvojí prdele.

 14. S přítelem jsme vynalezli nový druh pohlavního styku. 1.sezeňte lejno
  2.pryč s oblečením
  3.na dívčí bradavky dej gumičky
  4.klukův penis pomažte šampónem
  5.lejnem si pomažte dívčí zadek
  6.na postel dejte podložku
  7.a můžete začít!
  Je nám 15let.

 15. Kdo by si kurva mazal zadek hovnem? To už si radši strčím do pičky párátko!

 16. ahoj, chtěl by nekdo se mnou tvorit blog? jestli ano dejte mi vasi e-mailovou adresu

 17. Máme další pohlavní styk.
  1.vemte kámošku
  2.posaďte ji na židli
  3.dejte ji negližé nebo spodní prádlo
  4. sexujte
  5.pozvěte do akce kámošku
  6.svlékněte kámošku
  7.namočte do formiček a zmrazte
  8.dejte kámošce a klukovi řekněte, že je citrónový
  Dělejte!

 18. je hodně mladých a nežkušených paru, kteří už v tak mladém věku mají problém s erekci. Čtu o tom víc a víc. Nechcete příště napsat něco na tuhle tému?

 19. řešení v uplně jednoduché, Stačí si koupit něco na podporu erekce a radost je na světe :)

Diskuze je uzavřena.